I muži slaví první jarní výhru

17. dubna 2006 v 10:09 | radim |  Muži
Také tým mužů ,který nastoupil proti soupeři z Hladkých Životic vyhrál , a to díky dvoum rychlým brankám během prvních pěti minut , které vstřelil Petr Toman a Roman Pavelka. Poté se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranaách. Za zmínku ještě stojí střela Radka Hrdiny , kdy brankář soupeře vyrazil na roh...
Góly: Roman Pavelka,Petr Toman
Rozhodčí: Vrábel
Sestava:
Brankář: Adam Sváček
Obrana: Danek Škarka,Zdeněk Kališ,Luboš Adam,Zbyněk Jiřičný(Marek Pavelka)
Záloha: Roman Pavelka,Petr Toman,Luděk Hruška,Lukáš Krutílek
Útok: Petr Měhýš(Radek Hrdina),Radek Danihlik
 


Komentáře

1 Jenas Jenas | 17. dubna 2006 v 13:30 | Reagovat

Myslím si,že pro Straník důležitý vstup do jarní sezoný výhrou, což je důležité pro sebevědomí týmu. Začátek zapásu byl ohromující, Straník vlítl na soupeře s obroskou chutí a odhodláním zlomit zápas hned v úvodu a to se nakonec ukázalo jako rozhodující. První poločas si udržel celkem slušnou herní úroven,ale s postupem času mel klesající tendenci.Druhý poločas už byl jeden velký chaos, a ten zpusobilo velky počet nepřesných přihravek a proto hra byla často rozháraná. Ale jak by řekl klasik:,,Podstatný jsou tři body, na ostatní se vyser,, :-)

2 Jenas Jenas | 17. dubna 2006 v 13:41 | Reagovat

Chtel bych pochválit hlavně defenzivní činnost( kde všichni hráči hráli disciplinovaně) i když by mohla zlepšit kontruktivnější základání útoku, možná i proto ofenzíva místy vázla, ale věřím že se s postupem času vzpamatuje. Mužem zápasu bych asi volil Petu Tomana alias (Kozla,Hasana Sase,Aleše Pikla), protože mel prsty v obou gólech. Ale nejvíc se mi líbilo, že tým konečně působil jako tým. A vzhledem tomu byla výhra zcela zasloužená. Ogaři přeju at vám to vydrží............ Straník Forever :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama