Olbramice (1 - 2) TJS Straník

23. dubna 2006 v 8:52 | adam |  Muži
Zápas, který se odehrál na velmi špatném terénu nedosahoval ani vnejmenším kvality zápasu s Hl. Životicema. Zápas se odvíjel v duchu skažených přihrávek, nepřesných centrů a mnoha chyb. Jednu z těchto chyb předvedl okolo 25 minuty brankář hostí (Adam Sváček), který podcenil přímý kop asi z 20 až 23 metrů a domácí vedli 1-0. Toto utkáni bylo utkání golmanů, kteří rozhodli zápas. Na drůhé straně brankář hostí taktéž zachyboval z přímého kopu a rázem bylo srovnáno (okolo 60min). Poté se šance přelévaly na obou stranách a hra byla vcelku vyrovnaná. Asi 15minut před koncem se vydal rychlým uprkem na bránu Ladislav Polášek a prostřelil brankáře domácích, který se snažil jeho střelu vyrazit nad břevno, ale to se naštestí nepovedlo s míč zapadl pod břevno a Straník vedl 2-1. do konce zápasu se toho už moc nestalo.A tak si naši borci vezou zasloužené 3body domů.
Góly: Petr Měhýš, Ladislav Polášek
Rozhodčí: Vrábel P
Sestava:
Brankář: Adam Sváček
Obrana: Danek Škarka, Zdeněk Kališ, Luboš Adam, Zbyněk Jiřičný (Dalibor Janyščin)
Záloha:Roman Pavelka, Petr Toman (Marek Pavelka), Luděk Hruška, Lukáš Krutílek (Petr Měhýš)
Útok: Ladislav Polášek, Radek Danihlik