Lubina - TJS Straník 2:1 (1:0)

13. května 2006 v 20:17 | adam |  Muži
V sobotním zápase naši muži dlouho sahali po jednobodové remíze, ale nepovedlo se. Začátek zápasu patřil týmu hostí, kteýí měl velkou šanci hned v úvodu zápasu. Hlavička Ladislava Poláška po centru Petra Tomana(KOZLA) skončila v sevření domácího gólmana. Do poločasu ale naši hráči prohrávali 1:0 (okolo 35min). Bylo zde zaváháni obrany, kdy z pravé strany odcentroval hráč domácích a našel na pětičce úplně volného hráče, který našemu gólmanovi nedal šanci a skóroval. Do konce poločasu se už nic nestalo. Druhý poločas začli domáci velice aktivně a měli několik dobrých příležitostí dát branku. Za zmínku stojí závar před naší bránou při které domací hráč netrefil z úhlu prázdnou bránu a nastřelil tyč. Poté se prosadili hosté a vyrovnali na 1:1. Z půlky byl nařízen přímy kop, kterého se ujal Marek Pavelka. Ten nakopl míč na šestnáctku kde svedli hráči několik hlavičkových soubojů a poté se k míči dostal Roman Pavelka "C" a bylo vyrovnáno (okolo 60 minn). Poté začal tlak domácích. Měli několik dobrých příležitostí ale nevyužili je. Poté 3min přek koncem utkáni domácí přečíslili naši obranu a z šestnáctky přez hlouček hráču prostřelil hráč domácích našeho gólmana. Do konce zápasu se už bohužel nic nezměnilo a tak TJS Straník vyšel bodově naprázdno.