Skotnice - TJS Straník 3:0(0:0)

17. května 2006 v 19:49 | adam |  Muži
Ve středečním dohrávce si naši muži nevedli nejlíp a prohráli 3:0. První poločas měl převahu TJS Straník, kdy měl několik dobrých šanci ke skórování, ale ani jedna neprošla za záda domácího gólmana. Prvních 15 minut druhého poločasu bylo velmi vyrovnaných, ale poté přišla studená sprcha v podání tří gólů během 15minut. První padl po chybě gólmana TJS Straník (Adama Sváčaka) který nejprve vyrazit střelu z 12metrů , ale poté mu slabá hlavička proklouzla mezi rukou a tyčí a byl ztoho gól. Druhý gól padl o 4min později z penalty, která byla nařízena za ruku našeho stopera Danka Škarky. Třetí gól padl z rychlého protiútoku z levé strany, kdy hráč domácích zatáhl balón a pozemi přes pětičku naservíroval míč do prázdné brány svému spoluhráči. 3:0. Poté se naši hráči snažili vsítit kontaktní gól ale bohužel se tak nestalo a TJS Straník prohrál 3:0. Doufejme že naši hráči zabodují v neděli kdy sehrají derby s Novým Jičinem.