TJ Straník - Nový Jičín 0:2

24. května 2006 v 12:52 | radim |  Muži
Muži v neděli prohráli s Novým Jičinem 2:0. První poločas byl velice vyrovnaný jak na držení míče tak i na šance, naši největší šanci promarnil Roman Pavelka, který stál osamocen před gólmanem Šromem ale z velkého úhlu ho neprostřelil. Ze začátku druhého poločasu měl zápas stejný průběh jako doposud, ale pak přišel míč z pravé strany který se snažil odkopnout obránce Lubomír Adam ale ten ho trefil tak nešťastně že sklončil v naší síti. Poté začal mít převahu NJ, která vyústila v druhý gól. Po zaváhání Petra Tomana v záloze se hráč hostí dostal před našeho brankáře a obstřelil ho ke vzdálenější tyči. Do konce zápasu skóre zůstalo stejná a TJS Straník prohrál 0:2.
Rozhodčí: Divín M.