TJS Straník - Braviné 2:1(1:0)

8. května 2006 v 10:01 | radim |  Muži
Muži vyhráli zápas 20. kola s týmem Bravinné 2:1(1:0). Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal, ale šancí na obou stranaách k vidění moc nebylo. Když rozhodčí odpískal ruku hostujicího hráče, mohl Roman Pavelka vstřelit úvodní gól zápasu, ale jeho slabou střelu gólman v pohodě vykryl. Diváky nakonec ještě před poločasem rozveselil Ladislav Polášek, který s přehledem proměnil sólo a poslal tak hosty do kabin s jednobrankovou ztrátou. Po poločasové přestávce se hrál opět dobrý fotbal a hosté vyrovnali, a to po pěkné střele z přímého kopu, kterou ještě brankář vyrazil, ale dorážejícímu hráči nechala obrana mnoho prostoru a ten nedal brankáři šanci. Ale hráči domácích se s remízou nesmířili a po centru Petra Tomana zvýšil Roman Pavelka, který se nejlépe zorientoval v závaru před branku hostí. Do konce už žádný gól nepadl, takže TJS Straník vyhrál 2:1.
Góly: Ladislav Polášek,Roman Pavelka
Rozhodčí: Černoch K.
Sestava:
Brankář: Adam Sváček
Obrana: Danek Škarka, Zdeněk Kališ, Luboš Adam, Dalibor Janyščin
Záloha:Roman Pavelka, Petr Toman, Marek Pavelka (Radek Hrdina), Lukáš Krutílek (Petr Měhýš)
Útok: Ladislav Polášek, Radek Danihlik
Za fotky ze všech zápasů mužů jsme vděčni naší fotografce Zdence Indrákové a tímto ji děkujeme.