TJS Straník - Mošnov 3:2

28. května 2006 v 19:34 | radim |  Žáci
Žáci po těžkém zápase slaví výhru. Mužstvo žáků nastoupilo proti silnému Mošnovu trochu vlažněji, ale i tak se první radovali domácí, a to poté, když Lukáš Dořičák zakončil své sólo střelou z velikého úhlu, kterou brankář hostí naštěstí propustil. Po inkasovaném gólu hosté začali hrát více útočně a měli také nějaké gólové šance, které ale neproměnili. Další gól domácích přidal Radim Sváček, když využil zmatku obrany a z dálky přízemní sřelou s velkým štěstím překonal hodně vyběhnutého brankáře hostí. Do poločasu ještě po zmatku v domácí obraně pěknou sřelou hosté snížili. Po poločasové přestávce se hrál velice vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Na 3-1 pro domácí zvyšoval pěknou sřelou k tyči Zbyněk Hejkal. Hosté ještě stihli snížit, když po narážečce dvou hráču se uvolnil hostující útočník a střelou k tyči překonal Martina Prášila ve Stranické brance. Další góly nepadly a proto Straník vyhrál 3:2.
Góly: Lukáš Dořičák, Radim Sváček, Zbyněk Hejkal .
Rozhodčí: Macháč V.
Sestava:
Brankář: Martin Prášil
Obrana: Michal Židel,Lukáš Turanský,Petr Bartůšek,Jan Váhala
Záloha: Ondřej Bala,Zbyněk Hejkal,Jakub Kladiva
Útok: Radim SváčekMichal Matoušek,Lukáš Dořičák,Václav Váhala,Tomáš Mička,David Horák,Dominik Rýdl