Červenec 2006

Letní příprava ŽÁCI

24. července 2006 v 19:45 | radim |  Žáci
Žáci začnou letní přípravu jako poslední, a to v patek 28.7. v 18:00. Doufejme že dorazí v hojném počtu a že se jim bude dařit stejně jako v minulé sezóně, kdy skončili na druhém místě.


Žákovský Straník CUP

22. července 2006 v 16:55 | radim&kopi
Datum: 30.7.2006 - začátek okolo 13:00(ještě upřesníme)
Startovné: 300 Kč
Hrací doba:2x7 minut
Mužstvo: 7 hráčů, hraje se 3+1, střídání volně
Přihlášky na: S.Holub - tel: 605871019
Žákovský turnaj se hraje podle stéjných pravidel jako mužský.

STRANÍK CUP

18. července 2006 v 23:05 | joe 005
HŘIŠTĚ: asfaltová plocha o rozměru 30x15 m
MUŽSTVO: 7 hráčů, hraje se 3+1, střídání volně
HRACÍ DOBA: 2x10 minut, přestávka 5 minut

PRAVIDLA

Při účasti více než 6 mužstev budou mužstva rozdělena do dvou skupin.
Maximální počet mužstev je 10.
Ve skupině hraje každý s každým.
Platí výsledek dosažený v řádné hrací době.
Vítězství - 3 body, remíza - 1 bod.
Ve skupině určuje pořadí:
1. počet bodů
2. skóre
3. počet vstřelených branek
4. vzájemný zápas
5. při schodě 3 mužstev - mini tabulka
Mužstva na 1. a 2. místě postupují do semifinále.
Semifinále a finále se při remíze prodlužuje 2x5 minut, v případě že se nerozhodne, následuje 5 pokutových kopů.
Míč je ze hry: pokud přejde celým objemem postraní nebo brankovou čáru.
Rohový kop a aut: provádí se kopem, míč vyražený brankářem není roh.
Branka neplatí: z nepřímého, autového a rohového kopu.
Pokutový kop: za faul na hráče ve střelecké pozici, faul v brankovišti na útočníka, hra rukou ve vlastním brankovišti.Provádí se ze vzdálenosti 6 m.
Brankář: smí hrát rukou ve vlastním brankovišti. Vyhozený nebo vykopnutý míč se musí dotknout vlastní poloviny. Malá domů - dle pravidel kopané.Rozehrání od branky se provádí kdekoliv uvnitř brankoviště.Pravidlo o ofsajdu neplatí.Za surovou hru, kopnutí, podtržení zezadu - vyloučení na 2 minuty.Při provádění volného kopu musí hráči soupeře stát minimálně 3 metry od míče.Za nesportovní chování bude hráč vyloučen do konce utkání. Mužstvo potom ale může hrát v plném počtu.

Letní příprava mužů

17. července 2006 v 11:50 | joe 005 |  Muži
Muži zahájí letní přípravu ve čtvrtek 20. července 2006 v 18:00hod (pravděpodobně:)). Doufejme že se sejdou v hojném počtu tak aby dotáhli celou sezónu aspoň se třemi náhradníky :)))

Letní příprava DOROST

12. července 2006 v 16:48 | joe 005 |  Dorost
Tak dorost rozjel, jako první z týmů TJS Straník, letní přípravu naplno. První trénik je naplánován na 12. července 2006 a pak každý další pátek a středu. Snad se budou naši dorostenci připravovat zodpovědně a zůročí to napodzim v soutěži.

1. místo

10. července 2006 v 20:42 | joe 005 |  Muži
Vysledky zápasů z turnaje v Hostašovicích:
1. zápas Hostašovice:Straník - 0:1
2. zápas Straník:Jasenice - 0:0
3. zápas Straník:Krhová - 5:3
Bohužel nic více k tomu nemůžu dodat jelikož sem tam nebyl. Ale prostor pro komentáře tu jako BUDE takže kdokoliv může tyto tři utkáni popsat podle svého. Určitě budeme rádi :)))

Turnaj

3. července 2006 v 11:23 | joe 005 |  Muži
Tým mužů se představí na turnaji v Hostašovicích který se koná 8. července 2005. Sestava nebude asi nijak osilnivá, protože hned několik hráčů ze základní sestavy z jara 2006 už účast odřeklo z nejruznějších důvodů, takže uvidíme jak se to vykristalizuje.
Není to daleko takže můžete přijít nebo přijet povzbudit Stranické fotbalisty :-))

Download's

3. července 2006 v 8:13 | radim & joe 005
Download's
Přpravili jsme novou rubriku Download kde si mužete stahnout různé soubory týkající se TJS Straník. není to ještě všechno vychytané takže kdyby něco nešlapalo tak jak má tak mi napište. Kdybyste někdo měli nějaké video nebo nějakou fotku tak ji přivítáme.

2. místo

1. července 2006 v 13:17 | radim |  Žáci
Žáci obsadili na Memoriálu M. Šroma pěkné 2. místo, i když sahali po vítězství. V zápase o finále byl soupeřem tým Mořkova. Zápas byl hodně vyrovnaný. První poločas skončil 0:0. Šance byly na obou stranách, ale s těmi si brankáři poradili. Až k závěru zápasu se pěkně trefil Petr Plešek, když trefil z voleje dobře zahraný roh. Po chybné rozehrávce zdecimovaného soupeře unikl do sóla Jakub Kladiva, a ten se nemýlil. V poslední minutě unikl také Mořkovský útočník, ketrý nedal brankáři šanci a snížil na konečných 2:1. TJS Straník tedy postoupil do finále. V něm se utkal s týmem TJ Jeseník. Ve velice vyrovnaném zápase opět dobře chytali brankáři a zmařili několik gólových příležitostí na obou stranách. První šanci měl Jeseník, ale z přímého kopu trefili jen tyč, od které se míč odrazil do noh brankáře a za čáru. Další příležitost měl opět Jeseník, ale hlavičku po rohu zlikvidoval brankář. Po poločase se hrál stále dobrý fotbal a další šanci měl Jeseník, když po rohu šel míč nebezbečně malým pokutovým územím, brankář vyrazil na další roh. Do první vážnější šance se dostal Straník, a to když výborně rozehráli přímý kop Michal Matoušek s Petrem Pleškem, Petr Plešek zatáhl k lajně a nahrál krásně na Jakuba Kladivu, ale ten bohužel trefil jen obránce. Trest přišel záhy, bohužel už zbývalo do konce jen 5 minut. Po chybě obránce Jana Vahaly se k míči lehce dostal útočník Jeseníku, a ten nekompromisní střelou pod břevno nedal brankáři šanci. Do konce se nic vážnějšího nestalo a tak TJS Straník skončil na 2. místě
Zápasy:
TJS Straník - Mořkov 2 : 1 (branky: Petr Plešek,Jakub Kladiva)
TJS Straník - Jeseník n. O. 0 : 1
Sestava:
Brankář: Radim Sváček
Obrana: Kristian Holub,Lukáš Turanský,,Jan Váhala
Záloha: Ondřej Bala, Petr Plešek, Zbyněk Hejkal, Jakub Kladiva
Útok: Václav Váhala, Michal Matoušek, Jan Krutílek, David Horák,Dominik Rydl,Tomáš Mička