Srpen 2006

TJS Straník - Vražné

31. srpna 2006 v 16:20 | joe 005 |  Muži
Muži v neděli 3. září přivítají tým z Vražného, kde na jaře prohráli 1:0. Snad se jim podaří prodloužit sérii bez prohry a zhrábnout nějaké ty bodíky, NEJLÉPE TŘI. Přijďte podpořit naše fotbalisty a vyburcovat je tak k co nejlepším výkonům. Začátak zápasu je v 16-30hod.

TJS Straník - Trojanovice (dorost)

31. srpna 2006 v 16:14 | joe 005 |  Dorost
Dorost se utká 3.září ve 14-00hod z dorostem Trojanovic. Doufejme že odčiní vysokou porážku z Lichnova a zavděčí se domácímu publiku výhrou.

TJS Straník - Trojanovice (žáci)

31. srpna 2006 v 16:05 | joe 005 |  Žáci
Taktéž žáci se střetnou z týmem Trojanovic. Začátek zápasu je naplánován na 3. žáří 10-00hod. Snad se našim žákům bude dařit a nenechají si vzít drahocené body.

Spálov - TJS Straník 1:3(0:1)

28. srpna 2006 v 10:30 | joe 005 |  Muži
Ve třetím mistrovském utkáni muži dosáhli na další tři body. Zápas se vyvíjel velmi dobře když jsme vedli již od desáté minuty. Do vedení nás dostal po střele Radima Kociána, dorážející Petr Toman. Poté se domácí soustředili na nakopávané balóny a velice přitvrdili hru, místy velicé sprosté fauly. A to vyústilo zraněním Zdenka Kališe, který má po trestuhodném faulu natažené kolení vazy. Po poločase se hra trochu zlepšila a přidali jsme druhý gól, autorem byl opět Petr Toman, který se krásně uvolnil a nekompromisní přizemní střelou umístěnou k tyči zvýšil vedení na 0:2. Po asi patnácti minutách domácí snižili po nedorozumění v naši obraně na 1:2. Ale naši kluci nic nevzdali a bojovali dál ikdyž to někdy hodně bolelo a další vynucené střídání padlo na Radima Krupu, který odkulhal z hřiště. Za bojovnost kterou předváděli naší hráči byli odměněni gólem na 1:3 kdy po krásné individuální akci do černého zamířil Radim Kocián. Do konce zbývalo asi deset minut a zápas se už dohrál v klidnějším tempu neš se hrálo doposud a skóre se tudíž nezměnilo a Straník si odváží zasloužené tři body.
Rozhodčí: Macháč V.
SESTAVA
Brankář: Adam Sváček
Obrana: Pavel Hruška, Lubomír Adam, Danek Škarka, Zdenek Kališ (Radek Hrdina)
Záloha:Petr Toman, Marek Pavelka, Roman Pavelka, Radim Krupa
Útok:Radim Kocián, Martin Holiš

FC Lichnov - TJS Straník 8:0

27. srpna 2006 v 14:42 | koki |  Dorost
Dne 27.8, proběhl zápas dorostu mezi domacím Lichnovem a Straníkem. Ze začátku se hrál docela vyrovnaný fotbal, ale domácí do konce poločasu proměnili 2 šance a bylo to 2:0. Na 2. poločas se promíchala obrana, která ale bohužel vůbec nestačila na útočníky Lichnova. Za 2. poločas navýšili domácí svůj náskok na 8:0. Doufejme, že dorostenci tuhle porážku hodí za hlavu a budou se plně koncentrovat na další zápas s Trojanovicemi
Sestava:
Brankař: Roman Kvita (Martin Hrachovec)
Obrana: Petr Bartušek,Zdeněk Indrák (Lukáš Turanský), Daniel Kramolíš, Lukáš Váhala
Záloha: Petr kališ, Michal Daněk, Zbyněk Hejkal, Michal Graňák
Útok: Ondřej Bala(Miroslav Andrassy), Lukáš Dořičak
.

FC Lichnov - TJS Straník 4:1(1:0)

27. srpna 2006 v 14:21 | radim |  Žáci
Žáci na hřišti Lichnova utrpěli první prohru v novém ročníku soutěže. Od začátku měli domácí převahu, ale i po rychlých brejcích nevstřelili gól, což se jim málem vymstilo, když Radim Sváček nedokázal prostřelit brankáře s velmi dobré pozice. Gól přišel až těsně před kocem prvního poločasu, a to po zaváhání obrany ze sóla skoroval domácí hráč. Po přestávce začli hráči Straníku hrát velice aktivně, a přišel i gól, který vstřelil Jan Krutílek z přímého kopu. Ovšem poté zaváhal i hostující brankář a bylo to rázem 3:1. Na 3:2 mohl snížit Radim Sváček, ale po pěkném úniku přeloboval brankáře, ale mič dopadl jen na břevno. Trest přišel záhy, po rohu se z 5 metrů trefil domácí hráč.
Rozhodčí: domácí nedelegovaný
Góly: Jan Krutílek
Sestava:
Brankář: Martin Lín
Obrana: Michal Židel, Michal Fáber, Michal Matoušek, Jan Váhala
Záloha: Jan Krutílek, Radim Sváček, Lukáš Bednařík
Útok: Václav Váhala, Matěj Květoň, Zuzka Kvěťoňová, Dominik Rýdl, Aneta Židelova

FC Lichnov - TJS Straník

24. srpna 2006 v 11:45 | radim |  Žáci
Žáci se v neděli 27.8. v 10:00 hodin utkají s domácím týmem Lichnova. Doufejme že napodobí svůj úspěšný vstup do sezóny a dovezou tři body.

Spálov - TJS Straník

24. srpna 2006 v 10:52 | joe 005 |  Muži
Muži se vydají do vzdáleného Spálova, kde se pokusí urvat tři body. Těžko říct co čekat od soupeře, který postoupil ze VI. třídy a v prní zápas se Skotnicí remizoval 1:1 a druhý zápas prohrál v Jistebníku 2:1. Nic méně Straník si jede v neděli 27. srpna pro již zmiňované tři body a snad je i doveze. Předpokládaný odjezd autobusu je v 15-00 hod.

Lichnov - TJS Straník

24. srpna 2006 v 10:45 | joe 005 |  Dorost
Stranický dorost se v sobotu 26. srpna představí na hřišti Lichnova. Začátek zápasu je naplánován na 16-30 hod. Snad si naši kluci poradí a nepojedou domů z prázdnou.

TJS Straník - Stachovice 3:1

21. srpna 2006 v 15:08 | radim |  Dorost
Také tým dorostenců vyhrál svůj úvodní domácí zápas. Od začátku byl zápas velice vyrovnaný se šancemi na obou stranách. První gól se ale podařilo vsítí domácím, a to když po centru se ve skrumáži těl odrazil míč od vlastního hráče do brány. Na 2:0 zvyšoval Petr Kališ svou typickou tvrdou střelou. Poté se ozvali i hosté, když s 10 metrů hostující hráč nechytatelnou střelou propálil domácího brankáře. Dvoubrankové vedení domácím opět vrátil Michal Graňák, který přeloboval padajícího brankáře.
Rozhodčí: Kocián
Sestava:
Brankář: Roman Kvita
Obrana: Lukáš Váhala,Zdeněk Indrák, Daniel Kramoliš, Petr Bartůšek
Záloha: Michal Graňák, Michal Daněk, Zbyněk Hejkal, Jakub Kladiva(Lukáš Turanský)
Útok: Petr Kališ, Lukáš Dořičák(Miroslav Andráši)

TJS Straník - Hladké Životice 2:0 (0:0)

21. srpna 2006 v 10:24 | joe 005 |  Muži
Takže byla tu první devítibodová něděle kdy po vítězství žáku 11:1 nad Hostašovicema a výhře dorostenců 3:1 nad Stachovicema, porazili muži Hladké Životice 2:0. První poločas udávali průběh hry naši muži kteří drželi Hladké Životice pod tlakem, ale i Hl. Životice dokázaly zahrozit a to většinou z rychlých protiútoků postranách. Dokonce poločasu se nám bohužél gól nepodařilo vsítit ale to jsme napravili po přestávce. V druhé půli jsme měli klasický problém a to je prvních 10 minut, soupeř naštěstí nevyužil naši slabinu, ale měli jsme na mále, kdy pocentru na přední tyč odvrátil nejprve domácí gólman a poté se míč dostal do skrumáže ze které ho nakonec vykopl jeden z našich obránců. Poté už hrál straník a začal dávat i góly. Gól na 1:0 padl po nádherné kombinaci Martina Holiše, který pěkně vyslal Radima Kociána, který našel uplně volného Radima Kroupu a ten už pohodlně skóroval do prázdné brány. Poté se hrálo na polovině hostů, ale další gól ne a ne tam spadnout,ale přišel jiný důležitý moment a to vyloučení hostujícího hráče. V závěru poločasu jsme využili početní převahu a z rychlého protiútoku centrovaný míč na Radima Kociána a ten si ještě dovolil kliču na gólmana a poté z úhlu skóroval. Do konce poločasu se hrálo výhradně pod taktovkou domácích kteří drželi míč ale další gól už nevsítili.
Rozhodčí: Prousek F.
SESTAVA
Brankář: Adam Sváček
Obrana: Pavel Hruška, Lubomír Adam, Danek Škarka, Zdenek Kališ
Záloha:Petr Toman, Marek Pavelka, Roman Pavelka, Radim Kroupa
Útok:Radim Kocián, Martin Holiš (Radek Hrdina)

TJS Straník - Hostašovice 11:1 (3:0)

21. srpna 2006 v 9:45 | radim |  Žáci
Žáci úspěšně vstoupili do nového ročníku soutěže. V domácím zápase přehráli nováčka z Hostašovic jednoznačně 11:1. Utkání začalo za parného dopoledne a z počátku se do šancí tlačili více domácí, ale z výhodných příležitostí nedokázali vstřelit úvodní branku. To se podařilo až Janu Krutílkovi, který z přímého kopu vstřelil první branku zápasu. Druhý gól přidal Radim Sváček, a to když po na krátko rozehraném rohu využil přesného centru Jana Krutílka. U posledního střeleckého úspěchu v prvním poločase byl opět Jan Krutílek, využil krásný dlouhý pas od letní posily domácích Michala Fábera a prostřelil brankáře. Do druhého poločasu tedy vstupovali domácí s tříbrankovým náskokem. Ten zvýšil opět kdo jiný než Jan Krutílek, který s velkého úhlu a pomocí břevna završil svůj hattrick. Pátou branku vsítil Michal Fáber pěknou střelou k tyči z hranice šestnáctky. Další gól přidal dnes dravě hrající Václav Váhala, když po svém klasickém úniku střelil k vzdálenější tyči prudkou střelu. Už na 7:0 zvyšoval pěknou ranou z hranice velkého vápna Radim Sváček. Poté vsítil svůj premiérový gól obránce Jan Váhala, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži a dorazil míč do brány. Devátý gól vstřelil pěkným zapadáčkem Jan Krutílek. Ke slovu se poté dostali i hosté, a z brejku rychlý záložník prostřelil brankáře a snížili tak na 9:1. Pak zase ale převzali taktovku domácí a Michal Fáber vstřelil další gól po pěkném sólu. Další šanci měli ještě hosté, když měli výhodu nepřímého kopu z hranice pokutového kopu, ale tu vyloženě zahodili. Na konečných 11:1 změnil skóre další pěknou křižnou ranou Radim Sváček.
Rozhodčí: Kocián
Góly: Jan Krutílek 4, Radim Sváček 3, Michal Faber 2, Václav Váhala, Jan Váhala
Sestava:
Brankář: Kristián Holub
Obrana: Michal Židel, Michal Fáber, VáclavVáhala, Jan Váhala
Záloha: David Horák, Radim Sváček, Jan Krutílek
Útok: Matěj Květoň, Zuzka Kvěťoňová, Dominik Rýdl, Aneta Židelova

TJS Straník - Hladké Životice

17. srpna 2006 v 14:31 | joe 005 |  Muži
Muži se ve svém druhém mistrovském utkání představí, před domácím publikem, proti týmu z Hladkých Životic a to v neděli 20. srpna v 16-30. Bude to první neděle nabitá fotbalem, doufáme že si hodně příznivců najde cestu do areálu TJS Straník a vyburcujou tak naše kluky k co nejlepším výkonům.

TJS Straník - Stachovice

17. srpna 2006 v 14:23 | joe 005 |  Dorost
Naši dorostenci sehrajou tuto sezónu svůj druhý zápas a představí se v něm poprvé před domácím publikem. Utkají se z týmem ze Stachovic. Výkop je v neděli 20. srpna ve 14-00. Všichni fans jsou zváni.

TJS Straník - Hostašovice

17. srpna 2006 v 14:20 | radim |  Žáci
V neděli 20. srpna čeká naše žáky první podzimní zápas. A hned na začátek tady bude derby ze sousedním týmem z Hostašovic. Začátek zápasu je naplánován na 10-00. Zveme všechny fanoušky aby v něděli dopoledne přišli na fotbal :)

Přípravný zápas napodruhé (dorost)

14. srpna 2006 v 22:11 | joe 005 |  Dorost
Dorostenci mají naplánován přípravný zápas s týmem ze Lhotky, který by se měl uskutečnit ve středu 16. srpna. Sraz na hřišti v 17-00 hod.

Bystré - TJS Straník 3:1(0:1)

14. srpna 2006 v 13:46 | zip |  Dorost
Dorostenci v prvním zápase podlehli v Bystrému 3:1.Už od začátku prvního poločasu šlo vidět že domácí jsou hratelně lepší, když hráč Bystrého loboval gólmana ale toho zastoupil Michal Daněk, který odhlavičkoval balón do autu.Vzápětí levý záložník Petr Kališ pronikl na hranici šestnáctky a vypálil jednu ze svých jedovatých střel a vstřelil první gól zápasu. V druhé půli kopali domácí přímý kop a ten proměnili na 1:1, za 5 minut domácí vstřelili další branku a dostali se do vedení. Ke konci druhého poločasu hosté dostali třetí branku na 3:1. I tak si myslím že jsme soupeře potrápili a nedalimu 3 body zadarmo.
Sestava
Brankář: Roman Kvita
Obrana: Martin Hrachovec (Petr Bartušek), Michal Graňák ,Lukáš Váhala ,Zdeněk Indrák
Záloha: Petr kališ ,Zbyněk Hejkal ,Michal Daněk ,Danek Kramolíš
Útok: Jakub Kladiva ,Miroslav Andráši (Ondřej Bála)

Jistebník - TJS Straník 1:1(1:1)

14. srpna 2006 v 9:57 | joe 005 |  Muži
V prvním mistrovském utkání naši muži uhráli bod na půdě Jistebníku. Zápas se od začátku vůbec nevyvíjel dobře když Straník prohrával už od páté minuty, kdy po nacvičeném rohu domácích padl gól. Poté Straník zlepšil hru v obraně a hlavně v útoku a vyvinul tlak na domácí, z kterého vytěžil Radim Kocián vyrovnávací branku, kterou vsítil po centru Marka Pavelky, poté sme už domácí k ničemu nepustili, kromě jedné střely kterou gólman Adam Sváček vyrazil a následnou dorážku zneškodnil. Druhý poločas už Straník nepředváděl tak dobrou hru jako v prvních 45.minutách, ale to bylo dáno tím že se domácí snažili o rychlé brejky a tak Stranická obrana odkopávala míče na útočníky a uplně tak vyřadila naši zálohu. Straník mohl vsít branku z penalty ale bohužel se nepovedlo. Poté se hra přelívala z jedné strany na druhou ale domácí kromě rohů neohrozili naší bránu, zato Straník měl ještě jednu stoprocentní šanci kdy po centru hlavičkoval Roman Pavelka k tyči ale gólman Jistebníku skvělým zákrokem vyrazil.
Rozhodčí: Měch J., Měch L.
SESTAVA
Brankář: Adam Sváček
Obrana: Pavel Hruška, Lubomír Adam, Danek Škarka, Zdenek Kališ
Záloha:Petr Toman, Marek Pavelka, Roman Pavelka, Radim Kroupa
Útok:Radim Kocián (Radek Hrdina), Martin Holiš

Jistebník - TJS Straník (muži)

10. srpna 2006 v 22:16 | joe 005 |  Muži
Muži zahájí sezónu jako minulý rok a to tak, že se vydají na půdu Jistebníku. Těžko říct co čekat od obou mužstev, jelikož před rokem TJS Straník prohrál 6:1, ale v posledním domácím kole porážku soupeři oplatil a zvýtězil 5:1. Snad se podaří ukořistit první tři body a začít tak novou sezónu plným bodovým ziskem. Odjezd autobusu je v 15-30 ze zastávky. Všichni fanoušci budou určitě vítáni :))

Bystré - TJS Straník (dorost)

10. srpna 2006 v 22:08 | joe 005 |  Dorost
K prvnímu mistrovskému utkání nastoupí naši dorostenci v Bystrém. Výkop zápasu je v 14-30. Doufejme že se naši hoši chytnou hned od začátku a dovezou 3 body.