Říjen 2006

TJS Straník - Jistebník 3:4 (2:2)

30. října 2006 v 9:56 | joe005 |  Muži
V posledním zápase se našim mužům moc nedařilo a v jarní předehrávce podlehli Jistebníku 3:4.

TJS Straník - Bystré 1:0(1:0)

28. října 2006 v 13:05 | piny |  Žáci
Žáci se před domácím publikem rozloučili s podzimem výhrou 1:0 nad Bystrým, které zařídil Václa Váhala. Od začátku hráli domáci velice aktivně, a výsledkem byl první, a bohužel i jediný gól Václava Váhaly, který utekl všem obráncům, a střelou k tyči rozvlnil síť. Po tomto gólu aktivita domácích trochu opadla, ale stále byli víc fotbalovější než soupeř. Další šanci měl Lukáš Bednařík, ale střela mu ideálně nesedla. Po jednom z mnoha rohů se k odraženému míči dostal Michal Fáber, a vystřelil velice jedovatou střelu, která bohužel směřovala doprostřed brány, a tak si s ním brankář poradil. Po poločase se hrál fotbal skoro pořád na půlce hostí, kteří hrozili jen z rychlých protiútoků, které likvidovala domáci obrana. Z útočné hry domácích vyplývaly další šance¨. Jednu z nich měl Lukáš Bednařík, ale trefil jen brankáře, a když se to povedlo i Janu Krutílkovi, tak už domácí publikum jen udiveně sledovalo festival neproměněných šancí. Pak vystřelil z hranice velkého vápna Radim Sváček, ale přestřelil, a to se mu povedlo i o pár minut později. Další šance měli skoro všichni hráči od zálohy do útoku, a když ke konci neprostřelil hostujícího brankáře z blízky ani Jan Krutílek, tak zápas skončil "jen" 1:0. I tak ale 3 body zůstaly doma a žáci TJS Straník přezimují na pěkném 4 místě.
Rozhodčí: Kocián
Góly: Václav Váhala
Sestava:
Brankář: Tomáš Mička(Kristian Holub)
Obrana: Michal Židel, Michal Faber,Tomáš Bartoň,Jan Váhala
Záloha: Michal Matoušek, Radim Sváček, Lukáš Bednařík
Útok: Jan Hejkal,Jan Krutílek, Aneta Židelova, David Horák, Miloš Steiner, Václav Váhala, Michal Geryk, Dominik Rýdl, Michal Kyjaňa, Martin Lín

TJS Straník - Jistebník

27. října 2006 v 9:07 | joe 005 |  Muži
V posledním zápase podzimu, který je již předehrávkou na jarní část sezóny, se naši muži střetnou z týmem Jistebníku, který si stojí na sedmém místě tabulky. Začátek zápasu je v 13-30hod a to 29. října. Přijďte se rozloučit z fotbalovou sezonou a povzbudit naše kluky k vítězství !!!

TJS Straník - Bystré (Dorost)

27. října 2006 v 8:59 | piny |  Dorost
Dorost se utká s týmem Bystrého, a to v neděli 29.10 v 11:00.

TJS Straník - Bystré

27. října 2006 v 8:57 | piny |  Žáci
Žáci se v posledním zápase podzimní sezzóny utkají s devátým týmem tabulky z Bystrého. Doufejme že prodlouží sérii neporazitelnosti na 8 zápasů a vybojují cenné 3 body. Zápas se hraje v sobotu 28.10 od 10:00.

Sedlnice - TJS Straník 0:1 (0-0)

22. října 2006 v 16:51 | joe 005 |  Muži
Muži si v neděli poradili z nelehkým soupeřem 1:0 a drží se tak stále na první pozici tabulky. První poločas byl z počátku v režii domácích ale to jen zhruba do 15 minuty kdy se rozehrál Straník a určoval taktovku hry. Domácí hráli velice tvrdě ,místy i zákeřně a od začátku bylo jasné ,že to jednoduchý zápas nebude. Hrálo se většinou ve středu hřiště a žádné výraznější šance nebyly a tak se do šaten odcházelo za stavu 0:0. Druhý poločas jsme začali dobře a opět jsme byli u míče my a to se i vyplatilo okolo 60minuty kdy po centru Pavla Hrušky skóroval hlavou "sniper čony" Radim Kocián. To co přišlo po gólu se asi divákovi nemohlo líbit, jelikož se hrály už jen nakopávané balóny. Domácí se snažili vyrovnat a asi největší šance měli z rohových kopů, které byly dobře zahrávány a po jednom z nich hlavičkoval domácí hráč, ale hostující gólman byl na správném místě ve správný čas a hlavičku vyrazil na tyč, pote bylo nebezpečí zažehnáno. Straník hrál to co potřeboval a hlídal si hlavně své pokutové území a domácí k ničemu vážnějšímu nepustili, až v samém závěru opět hlavičkoval domácí hráč, ale neúspěšně když hostující gólman opět zažehnal nebezpečí.
Gól: Radim Kocián
Rozhodčí.Bogár
Brankář: Adam Sváček
Obrana: Pavel Hruška, Lubomír Adam, Radek Hrdina, Lukáš Krutílek
Záloha: Petr Toman, Radim Krupa, Roman Pavelka, Luděk Hruška
Útok: Radim Kocián,Martin Holiš ( Radek Danihlík)

Skotnice B- TJS Straník 2:0(1:0)

22. října 2006 v 16:41 | zip |  Dorost
Dorost podlehl Skotnici 2:0.Ze začátku se hrál celkem vyrovnaný fotbal, ale poté co dali domácí první gól tak Straník jako by přestal hrát. Do poločasu skóre zůstalo stejné a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:0.Druhý poločas byl Straník aktivnější, ale jen doté doby než inkasoval další branku z rohu. Straník snad za celých 90 minut vystřelil po brance jen 5 krát a bohužel ani jedna střela neskončila v síti a tak TJS Straník prohrál ve Skotnici 2:0.

22. října 2006 v 16:38 | piny |  Žáci
Žáci přivážejí cenné tři body ze hřiště pátého celku tabulky ze Sedlnic. Ze začátku se spíše ujímali taktovky domácí, kteří hrozili ze standartních situací. Ale do zápasu se dostávali také hosté, kteří ohrožovali soupeřovu bránu z protiútoků. Z jednoho takového vystřelil Radim Sváček z hranice šestnáctky tvrdou ránu, ale trefil jen brankáře. O chvíli později se v šanci ocitl Jan Hejkal, ale nedokázal proměnit. A když se to nepovadlo ani Davidovi Horákovi, který mohl skŕovat z dorážky, tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Po poločase začali hrát hosté jakoby bez zájmu. Z toho měli dobré šance domácí, ale žádnou neproměnili. Straník většinou hrozil ze "standartek". Jednu takovou proměnil Michal Fáber, když se míč od břevna a brankáře odrazil do brány. Další šanci měl Václav Váhala, když unikl obráncům a šel sám na brankáře, ale ten výborně vyběhl¨, a ještě se nešťastně srazil s Naším útočníkem, a musel opustit hřiště. Ke konci byly před Stranickou bránou ještě závary, ale hosty podržel výborným výkonem gólman Tomáš Mička. A tak žácí TJS Straník prodloužili sérii neporazitelnosti na 7 zápasů.
Rozhodčí: Bogár L
Góly: Michal Faber
Sestava:
Brankář: Kristian Holub(Tomáš Mička)
Útok: Jan Hejkal,Jan Krutílek, Aneta Židelova, David Horák, Miloš Steiner, Václav Váhala, Patrik Kojetínský,

Sedlnice - TJS Straník (muži)

19. října 2006 v 19:15 | hugo |  Muži
Tuto neděli 22.10. jedeme na horkou půdu čtvrtého týmu tabulky do Sedlnice. Na atraktivní zápas prvního se čtvrtým jste tímto Všichni srdečně zváni. Fanoušci nás podrželi již v minulých zápasech a tak doufám že si opět pár nadšencu najde cestu a pojede na fotbal. Začátek zápasu je v 14-30hod. Odjezd ze zastávky v 13-30hod.

Skotnice B - TJS Straník

19. října 2006 v 18:53 Dorost
Dorost si po minlé víkendové pauze zahraje na půdě Skotnice a to 22. října. Výkop zápasu je naplánová na 12-15hod.

Sedlnice - TJS Straník (žáci)

19. října 2006 v 18:51 | joe 005 |  Žáci
Žáci se o tomto víkendu představí v Sedlnici a to v neděli 22. října. Začátek zápasu je naplánován na 10-10hod.

TJS Straník - Skotnice 1:1(0:1)

15. října 2006 v 17:30 | joe005 |  Muži
Muži TJS Straník poprvé ztratili body na domácí půdě, a skončila jim tak série výher, když remizovali s osmým týmem tabulky Skotnicí. Do zápasu Straník vstoupil dobře, kdy měl několik dobrých příležitostí vstřelit branku, ale to se bohužel nepovedlo a stalo se nám to málem osudným. První poločas nebyl z naší strany nějak výrazný a nato jsme doplatili ve 40 minutě kdy jsme z protiútoku dostali branku. Do druhého poločasu jsme šli ztím že musíme více střílet a to z každé pozice, jelikož tohle nám v prvním poločase chybělo. Hráli jsme většinou na polovině soupeře ale vyrovnávací branka ne a ne přijít. Šance byly ale chyběl kousek štěstí. To se nakonec dostavilo a vyrovnávací branku vsítil Radim Kocián. Branka padla po závaru na pětičce kde se nejlépe zorientoval již zmiňovaný Kocián a vyrovnal tak stav zápasu na 1:1. Celý tým se snažil co to šlo aby jsme prodloužili vítěznou sérii, ale štěstí bylo proti! Když po střele Lukáše Kramoliše míč jen těsně minul bránu, a zanedlouho nastřelené břevno Romanem Pavelkou. Gól už se nám bohužel vsítit nepodařilo a to jsme dohrávali proti devíti, když byli vyloučeni dva hráči soupeře, oba po dvou žlutých kartách.Fanoušci nás tlačili dopředu svým neustálým fanděním celý zápas a za to bych jim chtěl velice poděkovat, protože vyrovnávací gól byl i jejich práce.
Rozhodčí:Býma P.
Obrana: Pavel Hruška, Lubomír Adam(Radek Hrdina), Danek Škarka, Marek Pavelka
Záloha: Petr Toman(Lukáš Kramoliš), Radim Krupa(Lukáš Krutílek) , Roman Pavelka, Luděk Hruška
Útok: Radim Kocián,Martin Holiš

TJS Straník - Rybí 3:2(2:1)

15. října 2006 v 12:28 | piny |  Žáci
Žáci dále pokračují v sérii zápasů bez prohry, když na domácím hřišti porazili Rybí 3:2. Od začátku hráli domácí aktivněji a první gól padl poté, co Michal Matoušek skvělě zatáhl po právé straně hřiště a vyslal přízemní centr na Václava Váhalu, ten sice netrefil míč ideálně, ale za ním číhal Jan Krutílek, a ten už bez problému skóroval do poloprázdné brány. Po prvním gólu hráli domácí stále aktivně a přineslo to druhý gól: po centru z rohového kopu Radim Sváček našel pěkně opět Jana Krutílka a ten krásným volejem zvýšil na 2:0. Domácí poté ale upustili od aktivity, čehož hosté využili, když zkolabovala celá záloha i obrana, tak hostující hráč bez problémů skóroval. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:1 pro domácí. Po přestávce začli hrát aktivněji opět domácí a za odměnu vstřelili třetí gól. To když Lukáš Bednařík krásnou střelou k tyči zvyšil na 3:1. Poté domáci opět přestali hrát a dostali gól, když první střelu jěště gólman vyrazil, tak hostující hráč dorážel do prázdné brány. Do konce se hrálo převážne na půlce hostů a protiútoky, kterými hosté sem tam hrozili domácí obrana skušeně zlikvidovala, a tak žáci TJS Straník prodloužili svou neporazitelnost už na 6 zápáasů.
Rozhodčí: Kocián R.
Góly: Jan Krutílek 2, Lukáš Bednařík
Sestava:
Útok: Jan Hejkal,Jan Krutílek, Aneta Židelova, Michal Geryk, David Horák, Miloš Steiner, Václav Váhala, Patrik Kojetínský

TJS Straník - Skotnice

13. října 2006 v 15:28 | joe005 |  Muži
O tomto víkendu se budou muži snažit o prodloužení své podzimní neporazitelnosti a to v neděli 15. října proti týmu ze Skotnice. Začátek zápasu je v 15-00hod. Všichni fans co si najdou cestu do našeho areálu budou vítaní.

TJS Straník - Rybí

13. října 2006 v 15:24 | joe005 |  Žáci
Žáci se v neděli 15. října utkají proti týmu z Rybího. Začátek zápasu je naplánován na 10-00hod.

Dorost

13. října 2006 v 15:21 | joe005 |  Dorost
Dorost má o víkendu volno

TJ Bravinné - TJS Straník 0:1(0:1)

8. října 2006 v 18:58 | joe 005 |  Muži
Muži si pojistili první místo po výhře na pudě druhého celku tabulky TJ Bravinné. A to hned ve čtvrté minutě utkání kdy po přímém kopu Krupy skóroval hlavou Luděk Hruška, 1:0. Gól který jsme dali hned v úvodu utkání nás uklidnil a hráli jsme to co jsme potřebovali. Tým Bravinného jsme za první poločas nepustili do vážnější akce a škoda že jsme nepřidali ještě jeden nebo dva góly z šancí které jsme si vytvořili. Asi v 20 minutě se nám stala nepříjemná věc a to zranění Radima Kociána po zákroku vysokou nohou. Tržná rána pod obočím si vyžádala jeden steh. Jak jsem již zmiňoval první poločas se dohrál bez většího ohrožení naší brány a do šaten jsme šli z jedno gólovým vedením. Po přestávce jsme chtěli přidat ještě gól nebo dva ale nestálo pří nás to fotbalové štěstíčko a tak naše pokusy končily vždy buď těsně mimo nebo v náručí gólmana. Domácí neměli opět vážnější šance až ke konci zápasu zahrozili střelou z šestnácti metrů ale ta skončila v rohu po zákroku hostujícího gólmana. Poté už se skóre neměnilo a tak zápas dopadl nejtěsnějším možným rozdílem a to 1:0.

8. října 2006 v 18:58 | zip |  Dorost
Dorostenci podlehli Libhošti 2:1.První půli byli aktivnější hoste když ve 25 minutě vstřelil první gól zápasů Danek Kramoliš a hosté vedli 0:1, asi po 10 minutách nastřelil již zmiňovaný hráč jenom břevno a to bylo do poločasu vše. Ale druhou půli jako by Straník přestal hrát a toho využili domácí, kteří z přímého kopu dali vyrovnávací branku.Poté nás domáci zatlačili na vlastní polovinu a snažili se o vedení v zápase. Okolo 60 minuty si však hráč Libhoště stopl balon rukou ,což sudí neviděl, a sklidem skóroval. Domácí tak měli jednogólový náskok, který už Straník nestačil vyrovnat a tak zápas dopadl prohrou TJS Straník 1:2
SESTAVA
Obrana: Lukáš Turanský, Petr Bartušek, Zdeněk Indrák, Lukáš Vahala
Záloha: Michal Graňák, Danek Kramoliš, Michal Daněk, Petr Kališ
Útok: Miroslav Andrassy, Ondřej bala

Libhošť - TJS Straník 0:3 (žáci)

8. října 2006 v 11:47 | piny |  Žáci
Naši žáci dnes dopoledne po dobrém výkonu vyhráli na hřišti Libhoště 3:0, po gólech Michala Židela, Václava Váhaly a Lukáše Bednaříka. Z počátku se zápas odehrával spíše ve středu pole a žádný tým se příliš do šancí nedostával. V prvním poločase stojí jen za zmínku, že Jan Krutílek dvakrát unikl domácí obraně, ale jednou střílel nepřesně a po druhé na jeho centr nikdo nedosáh. Góly přišly až po poločasové přestávce. Nejprve ale mohl rozvlnit síť Václav Váhala, ale po dobrém průniku z úhlu netrefil idéálně. Poté mohl skórovat Lukáš Bednařík, ale taky neproměnil svou šanci. Gól tedy přišel až po jednom z rohů hostů: Radim Sváček kopl roh, který směřoval do brány, a Michal Židel ho ještě jemně tečil a bylo to 1:0!!! Druhý gól vstřelil Lukáš Bednařík po krásném úniku nedal brankáři šanci a střelou pod břevno dal na 2:0. Třetí gól přidal Václav Váhala, který využil centru Jana Krutílka a přesně k tyči proměnil svou příležitost. Do konce zápasu už žádný gól nepadl a žáci TJS Straník tedy vyhráli 3:0. Dnes podali všichni velice dobrý a hlavně týmový výkon a vitězství bylo víc jak zasloužené.
Rozhodčí: domácí
Góly: Michal Židel, Lukáš Bednařík, Václav Váhala
Sestava:
Brankář: Kristian Holub
Útok: Jan Hejkal,Jan Krutílek, Dominik Rýdl, Aneta Židelova, Michal Geryk, David Horák, Martin Lín, Miloš ..., Václav Váhala,

Bravinné - TJS Straník

5. října 2006 v 14:58 | joe005 |  Muži
Muži se v neděli 8.října vydají na půdu Bravinného, které je na druhém místě o tři body za námi. Bravinné ve svém posledním zápase venku porazilo Novou Horku 2:1. Straník musí jet v neděli obhájit svou neporazitelnost a bezpodmínečně zabodovat na hřišti soupeře. Začátek zápasu je v 15-30hod. Tento zápas slibuje kvalitní fotbal jelikož se oba týmy nachází na špici tabulky a tudíž i slušnou diváckou kulisu ve které se doufám naši FANOUŠCI neztratí a půjdou opět slyšet tak jako v minulých zápasech. Odjezd autobusu ze zastávky je ve 14-00hod.