Duben 2007

TJS Straník - Nová Horka 2:1 (0:0)

29. dubna 2007 v 20:20 | joe005 |  Muži
Do nedělního zápasu jsme šli proti Nové Horce jako favoriti, ale posléze předvedená hra tomu vůbec neodpovídala. Celý první poločas jsme se trápili a góly tak začly padat až v druhé půli a to zásluhou Pavla Hrušky který famózně našel z rohu "čelínko" našeho snipera Ko-ciho (Radim Kocián). Druhý jmenovaný zanedlouho přidal ještě jeden gól když se dostal z rychlého protiútoku sám před brankáře a už se nemýlil. Hosté hrající cca od 35 minuty v deseti poté snížili po nedorozumění v naší obraně a zápas tak skončil 2:1.
Sestava
Brankář : Adam Sváček
Obrana: Luboš Adam, Marek Pavelka, Danek Škarka, Pavel Hruška
Záloha: Roman Pavelka, Luděk Hruška, Petr Toman (Radek Hrdina), Radim Krupa
Útok: Martin Holiš (Radek Danihlík), Radim Kocián
foto bude dodáno později

TJS Straník - Petřvald 1:0 (0:0)

29. dubna 2007 v 20:19 | pinkys |  Dorost
Dorostenci TJS Straník vyhráli svůj domácí zápas, a to proti předposlednímu Petřvaldu.
Od začátku byl zápas celkem vyrovnaný, hrálo se více ve středu pole, ale když už se někdo dostal do šance, byli to především domácí. První poločas skončil ještě 0-0, i když měly oba týmy akce, ze kterých mohly padnout góly. Po poločasové přestávce už Straničtí začali soupeře přehrávat více, ale gól stále ne a ne přijít. Opět bylo celkem dost šancí, ale gól nakonec padl, když hostující gólman vykopával míč, tak se mmu výkop nepovedl, což nebylo poprvé, a Petr Kališ si skvěle zpracoval míč a gólmanovi nedal šanci. Další góly už nepadly a tak dorostenci vyhráli 1-0
Rozhodčí: Lakomý P.
Góly: Petr Kališ
Sestava
Brankář: Lukáš Turanský
Obrana: Lukáš Váhala, Roman Kvita, Petr Bartušek, Zdeněk Indrák
Záloha: Michal Graňák, Zbyněk Hejkal, Daniel Kramoliš, Petr Kališ
Útok: Michal Daněk(René Šimečka), Jakub Kladiva(Petr Bartoň)

TJS Straník - Kateřinice 3-3(3-0)

29. dubna 2007 v 12:53 | pinkys |  Žáci
Žáci hráli svůj první jarní mistrák doma, a to proti Kateřinícím, se kterými bojují o třetí místo.
Zápas se od začátku vyvíjel velice dobře pro domácí, když měli mnoho šancí, a soupeře za celý poločas nepustili k jediné střele na bránu. Po mnoha šancích vstřelil první gól Václav Váhala, když se ocitl úplně sám na malém vápně, tak s ledovým klidem překonal brankáře. Na druhý gól se nečekalo dlouho, a dal ho Jan Krutílek, když dorazil do brány přetažený centr Václava Váhaly. Třetí gól padl v nastavení prvního poločasu, a vstřelil ho Petr Bartoň, když pěklně překonal brankáře.
Po poločase se ale začly dít velké věci. Domácí, uklidnění tříbrankovým vedením se vrhali střemhlav do útoku, kde ale nic kloudného nevymysleli, a tak za to byli potrestáni. Na 1-3 snižoval hostující hráč po úniku, kdy v zadu chyběl stoper Michal Faber, a druhý stoper Michal Židel se s ním neporadil, tak prostřelil brankáře. Po chvlíli se opakovala tatéž akce do posledního detailu a bylo to 2-3. Poté začli hosté více tlačit, a vytěžili z toho penaltu po faulu Tomáše Bartoňě, která byla bohužel proměněna. Poté jako-by se domácí opět probrali a začli chtít hrát fotbal. Straničtí měli poté zase dobré šance, když Radim Sváček nedokázal proměnit 110% šanci, když po přímém kopu se k němu odrazil míč a trefil jen nohy brakáře. A v posledních vteřinách zahrávali ještě domácí přímy kop z hranice velkého vápna, avšak z velikého úhlu: přímý kop Radim Sváčka směřující na zadní tyč propadl až do skrumáže hráčů, ale tam nedokázal nikdo prostřelit bránící hráče. A tak Straničtí nakonec "jen" remizovali 3-3 a zůstali o dva body za kateřinicemi na čtvrtém místě.
Góly: Petr Bartoň, Václav Váhala, Jan Krutílek
Sestava:
Brankář: Kristian Holub
Obrana: Tomáš Bartoň, Michal Židel, Michal Faber, Jan Váhala
Záloha: Michal Matoušek, Radim Sváček, Lukáš Bednařík
Útok: Václav Váhala, Petr Bartoň, Jan Krutílek, Jan Hejkal, David Horák, Adam Konečný, Miloš Steiner, Matěj Květoň

1. jarní fotbalová NEDĚLE

27. dubna 2007 v 18:58 | joe005
V neděli29. dubna se představí všechny naše týmy na domácím hřišti. Přijďte povzbuti a vyhecovat naše borce k co nejlepším výsledkům :))
MUŽI -16:00hod TJS Straník - Nová Horka
DOROST - 13:30 TJS Straník - Petřvald
ŽÁCI - 10:00 - TJS Straník - Kateřinice

Olbramice-TJS Straník 1-1(1-1) (muži)

21. dubna 2007 v 19:50 | pinkys |  Muži
Ke svému první jarnímu zápasu se tým Straníku vydal do vzdálených Olbramic. Již zběžný pohled na hrací plochu čtvrtého týmu napovídal tomu, že se nebude dát čekat nějaká fotbalová krása a že se bude hrát hodně vzduchem, což se taky téměř celý zápas dělo. Po úvodní oťukávané se jako prví ze zimního spánku začali probouzet hosté když hrozili převážně z pravé strany a levá zůstávala po hříchu celý zápas naprosto nevyužita. První velkou šanci zápasu spálil Radim Kocián kdy mu krásně do stoprocentní šance narazil Martin Holiš, který poté byl u vedoucí branky hostů. Po faulu na něj se k přímému kopu postavil Radim čudl a brankář s velkými obtížemi balón jenom vyrazil k Petru Tomanovi a ten zachoval chladnou hlavu 0:1. Hosté se uklidnili a pevně drželi otěže zápasu ve svých rukou do chvíle než přišel dlouhý aut domácích a první vážnější zahrození domácích skončilo v síti 1:1.
V druhém poločase přebrali aktivitu domácí a začínali využívat svou výškovou převahu, šance se střídaly na obou stranách ale těch vážnějších bylo poskromnu. Strhnout vítězství na svou stranu mohli domácí, když nedokázali využít zaváhání obrany hostů, která svou chybu stihla včas napravit. Tak utkání skončilo vcelku spravedlivou remízou 1:1, i když pro Stranické mužstvo je to jistě ztráta, kterou budou chtít kluci odčinit již v příštím zápase kdy doma hostí poslední tým z Nové Horky.
Z Olbramic pro Vás Luděk Hruška. :)
Sestava
Brankář : Adam Sváček
Obrana: Luboš Adam, Radek Danihlík, Danek Škarka, Pavel Hruška
Záloha: Roman Pavelka, Luděk Hruška, Petr Toman(Ladislav Polášek), Radim Krupa
Útok: Martin Holiš, Radim Kocián

Štramberk-TJS Straník 4-1(1-1) (dorost)

21. dubna 2007 v 19:49 | pinkys |  Dorost
Dorostenci prohráli po dobrém výkonu na hřišti druhého Štramberku 4-1, i když výsledek neodpovídá hře. V prvním poločase to bylo na šance velmi vyrovnané, ale první gól vsítili domácí už po 8 minutách, když po ruce hostujícího obránce proměnili pokutový kop. V 38 minutě ale utekl po lajně Zbyněk Hejkal a jeho nahrávku si srazili obánci do vlastní brány - 1-1. Po poločase se hrál stále atraktivní fotbal. Bohužel přišlo to ce jsme chtěli nejméně. V 71 minutě vstřelili domácí gól, když po přímém kopu z blízka hlavíčkou rozvlnili síť. Poté Straničtí měli více ze hry, měli i nějaké šance, ale domácí vstřelili gól na 3-1, když po zmatku před bránou neštastně padl gól. Na konečných 4-1 dával domácí hráč po sólu.
Rozhodčí: Lakomý P.
Góly: Zbyněk Hejkal
Sestava
Brankář: Lukáš Turanský
Obrana: Roman Kvita, Petr Bartušek, Zdeněk Indrák René Šimečka(Ondřej Bala)
Záloha: Michal Graňák, Petr Kališ, Daniel Kramoliš, Zbyněk Hejkal
Útok: Michal Daněk(Radim Sváček), Jakub Kladiva

Olbramice-TJS Straník (muži)

21. dubna 2007 v 10:15 | pinkys |  Muži
Muži sehrají také svůj první zápas na venkovním hřišti, a to v Olbramicích. Budou hájit své první místo, když druhé Hladké Životice hrají doma se Skotnicí. Naši borci by měli zahrát dobrý zápas a přivést nějaké body, nejlépe 3. Zápas začíná v 15:30, odjezd ze zastávky v 14:00.

Štramberk-TJS Straník (dorost)

21. dubna 2007 v 10:11 | pinkys |  Dorost
Dorostenci sehrají svůj první zápas na půdě druhého Štramberka. Zápas začíná v 13:15, sraz hráčů ve 12:00 na hřišti.

Hostašovice - TJS Straník 3-7 (žáci)

18. dubna 2007 v 19:58 | pinkys |  Žáci
Žáci zvládni svůj první jarní zápas, i když to nebylo uplně jednoduché. V prvním poločase už Straník vedl 2-0 po gólech Petra Bartońě z penalty a Václava Váhaly. Jenomže pak přišla chvíle, kdy se Straničtí žáci jakoby vypařili a hrál jen soupeř. Nakonec Hostašovice dvoumi zbytečnými a slepenými góly srovnali na 2-2, a to ještě skvělýá golman Tomáš Mička chytil penaltu a další nebezpečné střely. Do druhého poločasu už zase vstoupil aktivněji Straník, a vedl 4-2 po dvou golech Petra Bartoně. Na 5-2 dával Lukáš Bednařík, kdy doslova procpal míč za brankovou čáru. Další gol přidal Mdnes dobře hrající Michal Matoušek, kdy pěkně k tyči po zemi rozvlnil síť po šesté. Poslední gól přidal opět Lukáš Bednařík, když z úhlu k tyči prostřelil gólmana. Poté ještě chytil Tomáš Mička druhou penaltu!! Konečné skóre tedy 7-3 pro TJS Straník.
Góly: Petr Bartoň 3, Lukáš Bednařík 2, Václav Váhala, Michal Matoušek
Sestava:
Brankář: Tomáš Mička
Obrana: Tomáš Bartoň, Michal Židel, Michal Faber, Jan Váhala
Záloha: Michal Matoušek, Radim Sváček, Lukáš Bednařík
Útok: Václav Váhala, Petr Bartoň, Tomáš Jehelka, Jan Hejkal, David Horák, Dominik Rýdl,

Přípravný zápas-žáci

17. dubna 2007 v 18:47 | pinkys |  Žáci
Ve středu 18.4 odehrajou žáci svůj první přípravný zápas, a to proti sousedním Hostašovicím. Utkání začíná v 17:00 na hřišti v Hostašovicích. Sraz hráčů je 16:30 v Hostašovicích.

Starý Jičín - TJS Straník 5:1

3. dubna 2007 v 20:17 | joe005 |  Muži
O vysledku zápasu bylo rozhodnuto již v prvním poločase který Straník prohrál 4:1. V druhé půli Strarý Jičin hrál to co potřeboval a okolo šedesáte minuty zvýšil na konečných 5:1.
Sestava
Brankář : Adam Sváček
Obrana: Luboš Adam, Marek Pavelka (Michal Daněk) , Danek Škarka, Pavel Hruška
Záloha: Roman Pavelka, Luděk Hruška, Petr Toman, Radim Krupa
Útok: Martin Holiš, Radim Kocián

TJS Straník - Strarý Jičín (dorost)

1. dubna 2007 v 16:48 | joe005 |  Dorost
Ve středu 4.dubna se naši dorostenci představí na domácím hřišti proti týmu ze Starého Jičina. Začátek je v 17-00hod
Sraz na hřišti 16-30hod.

Všechno jinak :)

1. dubna 2007 v 12:51 | joe005
V sobotu se nakonec nehrál žadny oficialní přatelský zápas, ale střetl se tým dorostenců s tymém mužu. V rámci tréninku se odehrálo dvakrát 40minut a zápas skončil výsledkem 6-2 pro tým mužů.