Obrana: Lubomír Adam, Roman Kvíta, Danek Škarka, Pavel Hruška
Záloha: Roman Pavelka, Zbyněk Hejkal , Luděk Hruška, Radim Krupa
Útok: Radim Kocián, Martin Holiš

Fotbalový víkend

24. května 2007 v 19:59 | pinkys
Týmy TJS Straník hrajou tuto neděli opět na domácí půdě. Doufejme že se zadaří nyní všem týmům a bude devítibodová neděle.
ŽÁCI : TJS Straník - Sedlnice v 10:00 hod
DOROST : TJS Straník - Skotnice "B" ve 14:00 hod
MUŽI : TJS Straník - Sedlnice v 16:30 hod

Rybí - TJS Straník 1:1

20. května 2007 v 12:54 | pinkys&cesk |  Žáci
Žáci jeli do Rybího s vědomím, že soupeř hraje doma velice dobře, a tak nechtěli nic ponechat náhodě a chtěli vybojovat tři body. Nakonec se povedlo vybojovat "jen" jediný bod, za který jsme byli nakonec rádi.
Ze začátku utkání měli domácí míč více na nohách a moc do hry Straník nepouštěli, ale ten se skušeně bránil a vyrážel k rychlým protiútokům. Šancí bylo mnoho na obou stranách, ale převahu měli domácí. První větší šanci hostů spálil Radim Sváček, když po centru Petra Bartoňě nedokázal přesně zamířit. Další závar vytvořil Lukáš Bednařík, ale po jeho nahrávce na malé vápno nedokázal Václav Váhala zavěsit a tak se stále skóre neměnilo. Za zmínku ještě stojí žlutá karta Petra Bartoně, za zbytečný skluz na polovině soupeře. Dvě minuty před přestávkou se poprvé měnilo skóre. Útočník hostí si naběhl za obranu (zřejmě do ofsajdu) a před brankářem už se nemýlil. Paradoxem bylo, že rozhodčí ten gól ani neviděl. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:0 pro domácí TJ Rybí.
Po poločase vstoupili hráčí TJS Straník uklidnění trenérem, před spornými výroky rozhodčího, a tak se začalo hrát na domácí bránu. A záhy přišel i gól, když Petr Bartoň z úhlu prostřelil brankáře, a tak se začínalo od znova - 1:1. Pak ale přišel šok pro Stranické hřáče. Petr Bartoň, potrestaný už jedním žlutým trestem, se uvólnil, ale zbytečně si ukopl míč, a šel do něj poté skluzem, a uviděl za to druhý žlutý trest = červená karta. Dohrávali sme tedy v deseti lidech. Nakonec TJS Straník udrřel alespoň remízu 1-1 a odváží si z Rybího bod.
Rozhodčí: domácí
Góly: Petr Bartoň
Sestava:
Brankář: Tomáš Mička
Obrana: Tomáš Juchelka, Michal Židel, Michal Faber, Jan Váhala
Záloha: Tomáš Bartoň(Michal Matoušek), Radim Sváček, Lukáš Bednařík
Útok: Václav Váhala, Petr Bartoň(ŽK-ČK), Jan Krutílek, Jan Hejkal, David Horák, Michal Geryk, Matěj Květoň, Dominik Rýdl

Skotnice - TJS Straník 2:1(2:0)

20. května 2007 v 11:02 | joe005 |  Muži
Obrana: Lubomír Adam, Marek Pavelka, Danek Škarka, Pavel Hruška
Záloha: Roman Pavelka, Radek Danihlík(Zbyněk Hejkal) ,Lukáš Krutílek (Michal Daňek) , Radim Krupa

14. května 2007 v 11:08 | ZiP |  Dorost
Dorost u hrál na domácí pudě ,,pouhý bod''i když ze začátku to vypadalo že by mohl doma u hrát druhou výhru na jaře.Po krásném přímém kopu Petra Kališe vedl zaslouženě Straník 1:0.Ale hosté ještě stihli do konce prvního poločasu srovnat skóre na1:1.Druhý poločas byl zajímavější hlavně karetně.Podle mého názoru sudí neměl vůbec zápas podkontrolou a dával karty úplně zbytečně.Okolo 70 minuty padla první červená karta,kterou dostal Petr Kališ.To hosté hnedka využili a střelili druhý gól , v 80 minutě padla druhá a třetí červená karta po strkanici dvou hráčů,kterou dostal Petr Bartušek a nějaký Libhošťan .Ale Straník stačil do konce utkaní vstřelil gól a tak utkaní skončilo nerozhodně 2:2.Svůj premiéroví gól za straník si dal Jakub Kladiva tak nezapomeň na kasu chlapče J.

TJS Straník - Libhošť 3:2(2:1) - žáci

13. května 2007 v 13:08 | pinkys |  Žáci
Žáci odehráli svůj domácí zápas s devátým Libhoštěm za parného dopoledne, a dokázali vybojovat tři body, i když soupeř hodně kousal.
První poločas začal velice dobře, když hned v první minutě se měnilo skóre!! Po chybné rozehrávce hostů se hned dostali k míči domácí, Lukáš Bednařík vyslal po lajně Petra Bartoně, ten před bránu načechral přetažený centr a Jan Krutílek už bez problému rozvlnil síť - 1:0. Straničtí nepustili hosty v prvním poločase na vlastní půli a přidali druhý gól, když Petr Bartoň využil zaváhání brankáře hostí, který odkopl míč jen na nohy už zmíněného útočníka a ten z voleje prostřelil vše co mu stálo v cestě. Poté se poprvé dostali ke slovu hosté, když měli přímý kop z dobrých 30 metrů, a střelec překonal vyběhnutého domácího gólmana. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:1 pro TJS Straník
Do druhého poločasu vstoupili opět domácí, ale řadu šancí nevyužili. Poté měli opět přímý kop hosté, a druhá střela v zápase skončila jen na tyči !! Domácí si tohoto varování moc nevšímali a přišel trest v podobě dalšího přímého kopu, tentokrát z úhlu. Náš brankář byl tedy překonán a stav byl srovnaný 2:2. Domácí měli obrovský tlak ale në a ne dát rozhodující gól. To se povedlo až v druhé minutě nastavení, když Michal Faber přenesl dlouhý míč na Jana Krutílka, ten z první nahrál do běho Petru Bartońovi a ten ¨překonal brankáře !! Do konce se tedy už nic nestalo a TJS Straník doslova vydoloval tři body a drží si tak třetí místo..
Rozhodčí: Kocián
Góly: Jan Krutílek, Petr Bartoň 2
Sestava:
Brankář: Tomáš Bartoň
Obrana: Tomáš Juchelka Židel, Michal Faber, Jan Váhala
Záloha: Michal Matoušek, Radim Sváček, Lukáš Bednařík
Útok: Václav Váhala, Petr Bartoň(ŽK), Jan Krutílek, Jan Hejkal, David Horák, Miloš Steiner, Adam Konečný, Dominik Rýdl

o5 neděle nabušená fotbalem ;-)

11. května 2007 v 16:13 | joe005
V neděli 13. května se opět představí všechny naše týmy v domácím prostředí a Vy byste u toho neměli chybět !! ;-)
MUŽI : TJS Straník - Bravinné v 16:30 hod
DOROST : TJS Straník - FC Libhošť ve 14:00 hod
ŽÁCI : TJS Straník - FC Libhošť v 10:00 hod

Kopřivnice "B" - TJS Straník 1-7(1-3) (žáci)

8. května 2007 v 17:34 | pinkys |  Žáci
Žáci TJS Straník dnes měli na programu předehrávku 17. kola, v níž se utkali opět na Kopřivnickém hřišti, s místním "B" týmem. Před zápasem výrazně pršelo, a tak se hrálo na podmáčeném, přesto kvalitním terénu, který hostům velice svědčil.
Hosté si od začátku začli hrát svojí hru, a npustili domácí k žádné vážnější střele, ale opět chvíli trvalo, než padl první gól. Straničtí se toho dočkali až kolem 15. minuty, když po rohu Petra Bartoňe uklidil míč do sítě Radim Sváček. Poté hosté nepolevili v aktivitě, a hned po 3 minutách vstřelil gól, když po uličce Radim Sváček se dostal do samostatném úniku Petr Bartoň, a ten pěkně zavěsil k tyči.. Stále ale hráli Straničtí aktivně, a třetí gól dal opět Radim Sváček, když povýbornénahrávce Jana Krutílka, se ocitl sám před brankářem, a chladnokrevně zakončil. Potom se poprvé ke slovu v tomto zápase dostali domácí, když měli dva rohy po sobě, a ten druhý bohužel pro Straník využili, když nepříliš tvrdou střelu nedokázal nikdo zastavit a proklouzla až do brány. Hned po gólu odpískal sudí poločas a tak se šlo do kabin za stavu 3:1 pro hosty.
Po poločasové přestávce se už hrálo výhradně na jednu bránu. Čtrvrtý gól vsítil Jan Krutílek, když krásnou střelou z hranice velkého vápna nedal brankářovi šanci - bylo to tedy 1-4. Další gól vstřelil Lukáš Bednařík, když po rohovém kopu se nejlépe zorientoval ve skrumáži a pohodlně dával do prázdné brány. I šestý gól byl jeho zásluhou, když po střele Radim Sváčka dorazil z velké blízky do prázdné brány - stav byl tedy 6-1 pro hosty. Pak se do zápasu začali dostávat i domácí, ale jejich pokusy buď zlikvidovala obrana, nebo skvělý brankář Tomáš Mička, někdy i s pomocí břevna. Na konečných 7-1 pro TJS Straník dával gól Radim Sváček, když po přihrávce Petra Bartoňě šel sám na bránu a v pohodě překonal brankáře. Nakonec tedy žáci TJS Straník vyhráli zaslouženě 7:1. A jelikož Kateřinice prohrály s Mořkovem 0:2, tak se žáci TJS Straník dostali na třetí místo !!!
Rozhodčí: Mikolanda
Góly: Radim Sváček 3,Lukáš Bednařík 2, Jan Krutílek, Petr Bartoň
Sestava:
Obrana: Tomáš Bartoň, Michal Židel, Michal Faber(ŽK), Jan Váhala
Záloha: Michal Matoušek, Radim Sváček(ŽK), Lukáš Bednařík
Útok: Václav Váhala, Petr Bartoň, Jan Krutílek, Jan Hejkal, David Horák, Miloš Steiner, Tomáš Juchelka, Dominik Rýdl

Bartošovice - TJS Straník 1-1(1-0) (muži)

6. května 2007 v 19:13 | ARNY |  Muži
Do zápasu vstupovalo mužstvo Straníka jako favorit, díky lepšímu postavení v tabulce. Proto bylo nutné nepodcenit soupeře. Výkopu do utkání se ujali domácí mužstvo Bartošovic. Od začátku utkání byli domácí lepší v pohybu, kombinaci, bylo na nich vidět, že chtějí vyhrát, ale Straník dobře bránil. Když už se domácí dostali do zakončení, tak to většinou končilo mimo bránu. Bartošovice hrozily především z brejků. Hosté sice nehráli v první půli dobře, ale byly tam i světlé momenty, kdy se dokázali dostat rychlou kombinací za obranu soupeře. Po jedné ze střel Radima Kociána se odražený míč dostal do pokutového území přímo na nohu Petra Tomana, ale ten nedokázal z mírného úhlu překonat brankáře domácích. Po této akci domácí rychle rozehráli a rychými přihrávkami překonali naši pravou stranu a domácí útočník se řítil na bránu, snažil se ho ještě zakřižovat Daniel Škarka, ale neúspěšně. Útočník vběhl do šestnáctky a střelou mezi nohy vyběhnuvšího gólmana Adama Sváčka skóroval. 30. minuta 1:0 pro domácí. Straník měl v první půli spoustu standardních situací, ale na gólovou odpověď se nezmohl. Do druhé půle šli hosté s vědomím, že v Bartošovicích prostě prohrát nesmějí a bylo to znát. Zlepšili pohyb, kombinaci a začali v zadu hrát více na riziko. Zato domácí se více zatáhli, neútočili v tolika hráčích a vyčkávali. To se jim zle nevyplatilo. Stoper hostí Daniel Škarka se už na počínání svých spoluhráčů nemohl dívat, na polovině převzal míč, prokličkoval se přes tři protihráče až ke střelecké pozici (cca 25 metrů od brány, mírně z úhlu) a vypálil křižnou přízemní střelu a rozvlnil síť. Góóóóóól, balón zapadl přesně za pravou tyč (z pohledu brankáře). Domácí brankář se jen podíval. Cca 60 minuta 1:1. Straník se dostal znovu do zápasu a najednou ho bylo plné hřiště, jenomže se ne a ne prosadit přes domácí obranu do nějaké vážnější šance. Domácí útočili už jen sporadicky převážně dlouhými balóny za obranu, jenže ty v pohodě odvracela hostující obrana. Až na situaci v 75. minutě, která ovšem velice zaváněla ofsajdem. Pravý záložní posílal dlouhý míč na střed hřiště až na hranici pokutového území. Po zaváhání brankáře hostí, který si pro míč nevyběhl, se k němu dostal jako první domácí střední záložník a ocitl se tak ve vyložené šanci. V poslední chvíli zatáhl za záchranou brzdu hostující střední záložník Roman Pavelka, tedy faul a následoval pokutový kop. K míči se postavil domácí kapitán, jenže tem situaci vůbec nezvládl. Poslal míč k pravé tyči, tam byl ale připravený brankář a míč vyrazil přímo k nohám dobíhajícího obránce Marka Pavelky a ten míč uklidil až k půlící čáře. Mužstvo Straníka hrozilo především ze standardních situací a střel z poza pokutového území, ale bezúspěšně. Domácí měli také pár standardních situací, ale žádná neskončila gólem. Sudí Žitník ukončil utkání předčasně (asi o 4 minuty) a to nepočítáme nastavení. Bartošovice - Straník tedy 1:1.
Záloha: Roman Pavelka, Luděk Hruška, Petr Toman (Zdenek Kališ), Radim Krupa
Útok: Lukáš Krutílek, Radim Kocián

Vlčovice - TJS Straník 0-2(0-1) (žáci)

6. května 2007 v 19:11 | pinkys |  Žáci
Žáci po dobrém výkonu s přehledem přivezli 3 body, když nepustili soupeře do jediné větší šance.Začalo se hrát za mokrého počasí, když sem tam ještě pršelo, což ale vůbec nevadilo našim žákům. Na skvělém terénu v Kopřivnici, kde se hrálo kvůli přestavbě hřiště ve Vlčovicích, se dalo velice dobře kombinovat po zemi čehož naši žáci patřičně využili.
Od začátku utkání bylo jasné, kdo je favoritem tohoto utkání. Za prvních deset minut si hosté vytvořili velký tlak, ale ze začátku nedokázali se dostat do vyložených šancí. Ta přišla až po rohu, když si centr Jana Krutílka zpracoval Radim Sváček, a z halfvoleje prostřelil vše co mu stálo v cestě - 1:0 pro Straník. Poté začali hrát Straničtí ještě aktivněji a vytvářeli si i dobré šance. Pokombinaci Lukáše Bednaříka a Petra Bartoně střílel druhý zmíněný jen těsně nad. Další šanci měl Radim Sváček, když střílel zpoza šestnácky, ale brankář vyrazil na roh. Pak potáhl po pravé lajně Petr Bartoň, který v šestnáctce hledal Radima Sváčka, ale bohužel dostal míč na paty. Další mnoho šancí měli Straničtí, ale za zmínku stojí i jediná šance domácích v prvním poločase, když se dostali do velkého vápna a ze závaru střílel domácí hráč, ale náš brnakář skvěle vyrazil a podrřel náš tým. Do kabin se tedy šlo za stavu 0-1 pro TJS Straník.
Druhý poločas se už nehrál v takovém tempu, a šancí už taky ubylo. Ale přesto hosté nepustili domácí k jediné střele na bránu. Další šance měli Radim Sváček, Lukáš Bednařík i Jan Krutílek, a taky stoper Michal Faber, který se často vysouval do útoku. Nakonec ale v druhém poločase padl jediný gól, a opět po rohu, když Petr Bartoň z voleje trefil levačkou krásně pod břevno a brankář neměl nejmenší šanci. Do konce zápasu už žádný gól nepadl, a tak žáci TJS Straník zaslouženě vyhráli 0-2.
Rozhodčí: domácí nedelegovaný
Góly: Radim Sváček, Petr Bartoň
Sestava:
Obrana: Tomáš Bartoň, Michal Židel, Michal Faber, Jan Váhala
Útok: Václav Váhala, Petr Bartoň(ŽK), Jan Krutílek, Jan Hejkal, David Horák, Miloš Steiner, Tomáš Juchelka, Aneta Židelova

Pustějov - TJS Straník 6-1(5-0) (dorost(

6. května 2007 v 19:07 | pinkys |  Dorost
Dorostenci utrpěli u předposledního týmu drtivou porážku.
Gól: Petr Kališ