Říjen 2008

TJS Straník - Hostašovice 1:4

27. října 2008 v 11:51 | simir |  Žáci
Žáci TJS opět nedokázali vyhrát, když v derby proti Hostašovicím podlehli hostům 1:4. Díky tlaku v první půli si domácí dokázali vypracovat hodně šancí, ale dokázali dát jen jeden gól, když Petr Burýšek nádhernou střelou přeloboval golmana. Za stavu 1:0 se šlo do kabin, ale hosté do druhého poločasu přišli jako vyměnění, chytli druhý dech a po nádherném pasu na útočníka dokázali vyrovnat. Tenhle gól absolutně srazil domácí obranu a ta začala dělat velké chyby. Hosté se po chybě domácího golmana dokázali dostat do vedení, a navíc poté přidali ještě 2 góly a bylo rozhodnuto. Po závěrečném hvízdu šli domácí hráči do kabin opět zklamaní z toho že nedokázali přerušit dlouhou šnůru proher. Žáci přezimují na posledním místě tabulky bez bodu a s 3 vstřelenými góly.

TJS Straník - Hladké Životice 2:1(1:1)

26. října 2008 v 17:03 | pinkys |  Muži
Také muži vyhráli svůj poslední letošní zápas, když po dobrém výkonu porazili Hladké Životice.
Hned zpočátku utkáni se začlo ve vysokém tempu a šance byly k vidění na obou stranách. První využítá šance byla ovšem na straně domáci, když se uvolnil Radim Kocián a po sólovém úniku chytrým lobem překonal brankáře - 1:0. Hosté také hrozili s rychlých úniků. Při závaru v domácím vápně byla nařízena penalta, kterou hostující hráč proměnil - 1:1. Do poločasu padl ještě jeden gól, ale naštěstí pro domácí zabránil uznání správně zvednutý praporek pomezního rozhodčího, takže stav se neměnil. Do druhého poločasu nastoupil Straník svižně, a i když se šancí moc nezrodilo, přece jen se podařilo domácím vsítit vítězný gól, když z dorážky skóroval opět Radim Kocián - 2:1. Straník tedy vybojoval 3 body. To nic ale nemění nic na zpackaném podzimu, a tak TJS Straník přezimuje na posledním místě se 7 body a ztrátou 2 bodů na předposlední Hl. Životice.

TJS Straník - TJ Štramberk 5:1(0:1)

23. října 2008 v 20:52 | pinkys |  Dorost
Dorost odehrál svůj letošní poslední zápas se Štramberkem.
Hned ze začátku utkání vzal tempo hry do svých rukou tým hostů, když nepustil domácí vůbec k míči. Výsledkem toho byl i první gól v domácí síti - po krásné střele z přímého kopu. Domácí jakoby obdržený gól probral a začali se tlačit více dopředu a i když si gólové šance vytvořili, doplatili na chatrnou koncovku. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.Po přestávce se obraz hry změnil ještě více ve prospěch domácích. Po mírném tlaku Straníku přišl i dlouho očekáváný vyrovnávací gól, když dlouhý nákop těsně před brankářem tečoval domácí útočník - 1:1. Vedoucí gól domácích na sebe nenechal dlouho čekat - po rohovém kopu se míč od břevna dostal přímo k domácímu hráči, a ten neměl probém vstřelit vedoucí gól - 2:1. Další gól přišel po úniku domácího hráče, který technikou střelu překonal brankáře. Do konce zápasu stačili domácí vstřelit ještě dva góly a celkově tedy zvítězili 5:1. V tabulce přezimují na 6. místě s 15 body.

16. října 2008 v 19:30 | pinkys
Zveme vás na zápasy mužstev TJS v Žilině. Od 10:15 dopoledne se s domácími utkají muži TJS, po nich na hřiště nastoupí dorost, a to od 12:30. Pojeďte podpořit naše mužstva, zejména pak muže, kteří to nyní obzvlášť potřebují.
Odjezd autobusu ze zastávky a od hřiště je naplánován na 9:15

Žáci TJS se představí už v sobotu v Kopřivnici s místním "B" týmem. Utkání začíná v 13:00, sraz je naplánován hodinu před utkáním.

12.10

7. října 2008 v 17:19 | pinkys
Zveme vás na další fotbalový víkend v areálu TJS. Přijdte podpořit mužstva Straníku, aby změnili nepřizníve výsledky k lepšímu. Tentokrát se můžete těšit na tyto zápasy.