TJS Straník - Vražné 0:3 (0:1)

27. září 2009 v 18:27 | pinkys |  Dorost
Dorost TJS Straník nastoupil před svým publikem proti soupeři z Vražného.
První poločas se hrál atrktivní fotbal s šancemi na obou stranách, jenomže na gól se čekalo dlouho. Ten padl až v nastavení prvního poločasu a bohužel do špatné brány, když si dvojice hostujících hráču povodili obranu a poté se objevil útočník sám před brankářem, kterého nekompromisně prostřelil - 0:1.
Do druhého poločasu nastoupili domácí s cílem minikálně srovnat skóre. Bohužel to se skomplikovalo poté, co po dvou zbytečných a i velice přísných kartách šel předčasně do sprch Váhala J. Bohužel hosté na to zareagovali gólem, když opět hráč prošel témeř celou obranou a pohodlně skóroval. Chvíli na to i v desíti měli domácí obrovskou příležitost snížit krok, když po skrumáži se míč odrazil na hranici velkého vápna, kde se ke střele chystal Turanský, kterého likvidačním faulem sundal obránce hostí. To byl určitě rozhodující okamžik utkání, když domácí uviděli další červenou kartu - opět zcela nesmyslnou !! Navíc Turanského zranění vyřadilo ze hry, pomohla mu až přivolaná sanita. Domácí tedy hráli v 8, zatímco hostující hráč za likvidační faul viděl pouze žlutou kartu. V osmi hráčích již domácí zápas již bez jakékoliv snahy jen dohráli, navíc obdrželi ještě jeden gól navíc.
TJS Straník tedy doma opět padl, když podlehl týmu Vražného 0:3.

Rozhodčí: Takáč T