TJS Straník - Vražné 3:1 (2:1)

27. září 2009 v 18:28 | pinkys |  Muži
TJS Straník dokázal poprvé v nové sezoně bodovat naplno, když si doma poradil s celkem Vražného.
Zápas ovšem nezačal pro domácí vůbec dobře, když již v páté minutě otevřeli skóre hosté, když špatný odkop brankáře využil hostující útočník. Naštěstí pro domácí se podařilo rychle srovnat, když se Hromádka při skrumáži ve vápně dokázal nejlépe zorientovat a dostal míč až za brankovou čáru. Do poločasu stihli domácí ještě jeden gól, když byl při úniku ve vápně zezadu zfaulován Hruška, nabízenou penaltu s přehledem proměnil Hejkal.
Druhý poločas hráli domácí již více na brejky, jelikož se hosté snažili více útočit. Jejich snaha ale ovovce nenesla, tak se více věcí dělo před bránou soupeře. Nejprve mohli skórvat v únicích Kocián, poté i Daněk, ale ani jednomu se nepodařilo síť rozvlnit. To se povedlo až Hejkalovi, který pěknou ranou z velkého vápna prostřelil brankáře - 3:1.
Další šance již zůstaly neproměněny, tak TJS Straník dokázal vybojovat tři body za výhru 3:1.

Branky: Hromádka, Hejkal 2x
Rozhodčí: Žitník Z., Takáč T