Dorost

Lichnov - TJS Straník 7:0

31. října 2009 v 17:04 | pinkys
V posledním zápase podzimní části sezóny podlehli hráči TJS Straník Lichnovu 7:0, když bylyo utkání v 60té minutě ukončeno pro malý počet hráčů hostujícího celku.

TJS Straník - Vražné 0:3 (0:1)

27. září 2009 v 18:27 | pinkys
Dorost TJS Straník nastoupil před svým publikem proti soupeři z Vražného.
První poločas se hrál atrktivní fotbal s šancemi na obou stranách, jenomže na gól se čekalo dlouho. Ten padl až v nastavení prvního poločasu a bohužel do špatné brány, když si dvojice hostujících hráču povodili obranu a poté se objevil útočník sám před brankářem, kterého nekompromisně prostřelil - 0:1.
Do druhého poločasu nastoupili domácí s cílem minikálně srovnat skóre. Bohužel to se skomplikovalo poté, co po dvou zbytečných a i velice přísných kartách šel předčasně do sprch Váhala J. Bohužel hosté na to zareagovali gólem, když opět hráč prošel témeř celou obranou a pohodlně skóroval. Chvíli na to i v desíti měli domácí obrovskou příležitost snížit krok, když po skrumáži se míč odrazil na hranici velkého vápna, kde se ke střele chystal Turanský, kterého likvidačním faulem sundal obránce hostí. To byl určitě rozhodující okamžik utkání, když domácí uviděli další červenou kartu - opět zcela nesmyslnou !! Navíc Turanského zranění vyřadilo ze hry, pomohla mu až přivolaná sanita. Domácí tedy hráli v 8, zatímco hostující hráč za likvidační faul viděl pouze žlutou kartu. V osmi hráčích již domácí zápas již bez jakékoliv snahy jen dohráli, navíc obdrželi ještě jeden gól navíc.
TJS Straník tedy doma opět padl, když podlehl týmu Vražného 0:3.

Rozhodčí: Takáč T

Sedlnice - TJS Straník 1:7 (0:3)

20. září 2009 v 16:43 | pinkys
Dorost TJS Straník se v nové sezóně poprvé radoval z tří bodů, když vyřídil domácí tým Sedlnic. Domácí nastoupili v značně oslabené sestavě, zatímco dorost TJS Straník se letos poprvé nastoupil i s hráči normálně hrajícími za muže. I to se projevilo na zlepšené hře hostů, kteří už do poločasu díky dvěma brankám Turanského a jedné brance Kladivy vedli 0:3. Druhý poločas přidali po jedom gólu Sváček a Kladiva a dva góly vsítil Hejkal. I domácí se ale dokázali prosadit, kdyžy po obrovské hrubce brankáře snížili. To už ale nic nezměnilo na vítězi zápasu. Ještě třeba poznamenat, že kvalita hřiště a trávníku vůbec byla někde na úrovni neposečené louky. TJS Straník tedy vyhrál 7:1.

Rozhodčí: Bogár
Branky: Kladiva 2x, Hejkal 2x, Turanský 2x, Sváček

TJS Straník - Pustějov 1:5 (1:3)

13. září 2009 v 19:54 | pinkys

Kunín - TJS Straník 3:1 (0:1)

5. září 2009 v 13:56 | pinkys
Doplníme ..

TJS Straník - Žilina 2:4 (1:2)

30. srpna 2009 v 20:19 | pinkys
Tým dorostenců TJS Straník přivítal na svém hřišti v derby tým Žiliny. Bohužel opět se tým nesešel kompletní, když někteří hráči nedorazili vůbec, někteří kvůli zápasu mužu seděli jen na tribuně nebo jim nedovolilo zranění hrát. I přes citelné ztráty se nakonec v devíti hráčích v poli uhrál docela solidní výsledek.
Zápas začal špatně pro domácí, když soupeř ihned využil početní převahy a soupeře rychlými přihrávkamí dokonale rozložil a uběhal. Jenomže střelci nebyli až tak úspěšní. nakonec ale přece jen hosté gól vstřelili, když se za obranu dostal útočník hostí, který sám před brankářem neměl větší problém rozvlnit síť. Po prvním gólu se domácí více zatáhli do obrany aby předešli případnému debaklu, nicméně rychle na to přišel druhý gól v domácí síti. Rohový kop směřující do brány brankář podběhl, poté se Sváček již za brankovou čárou neúspěšně snažil odkopnout míč. Po druhém gólu ovšem začali i domácí vystrkovat své útočné růžky, když po rychlých brejcích buďto zůstaly šance neproměněné nebo hosté sahali k faulům. Po jednom takovém se až do vápna dostal V.Váhala, obránce hostů zasáhl skluzem až hráče, takže přišel pokutový kop. Míč na značku penalty si postavil Sváček, a i když brankář vystihl směr střely, natahoval se marně. V poslední pětiminutovce se domácí i odhodlali k trvalejším,u tlaku, a soupeř si najednou nevěděl rady. Škoda že taková hra vydržela domácím jen pár minut.
Druhý poločas začal pro hosty opoznání lépe a s pozměněným rozestavením se i lépe bránili. I když měli hosté trvalou územní převahu, domácí nebezpěčně kontrovali rychlými breejky. Po jednom takovém přišel další zákrok v pokutovém území za hranou fotbalových pravidel - musela tedy následovat penalta. K té se opět postavil Sváček, Brankář šel tentokrát na druhou stranu než směřovala střela, skóre tak bylo srovnáno na 2:2. Krátce na to ovšem přišlo zaváhání celé obranné fáze domácích. Hosté vybojovali míč na pravé straně, kde se dvěmi rychlými přihrávkami dostali až k pokutovému území, což následoval přesný centr na hlavičku hostujícího útočníka - 2:3. Po obdrženém gólu se snažili i domácí ještě s výsledkem něco udělat, ale síly v náročném utkání docházely velice rychle, navíc když soupeř měl dva hráče navíc. I tak tým Žiliny začal kouskovat hru a místy už i zdržovat, s čímž domácí moc nenadělali. Nakonec přišel ještě jeden gól do domácí sítě, když přímý kop z dobrých třiceti metrů nedokázal domácí brankář zkrotit.
Dorost TJS Straník si tak přpsal již druhou prohru. Zatímco minulý rok bylo Stranické hřiště v soutži dorostenců téměř nedobytnou tvrzí, v nové sezóně si zde týmy odvážejí bbody velcie snadno.


Rozhodčí: Mikolanda
Branky: Sváček 2x

Přeložený zápas

30. srpna 2009 v 13:08 | pinkys
Také další zápas dorostenců TJS Straník mění svůj původní termín. Zápas s Kunínem, který se měl původně hrát v neděli 5.9.2009 ve Straníku z důvodu nezpůsobilého hřiště v Kuníně doznal změny. Tým Kunína totiž našel své dočasné domácí prostředí na umělé trávě v Novém Jičíně, kde se taky zápas odehraje již o den dříve, tedy 5.9.2009 v nezvyklém čase 11:15.

Odložený zápas

28. srpna 2009 v 11:09 | pinkys
Zápas dorostu TJS Straník na půdě Jistebníku nad Odrou, který se měl hrát původně již 16.8.2009, byl odložen na neurčito. Nyní je už ale jasné že zápas se neodehraje vůbec. Tým dorostenců TJ Jistebník totiž ukončil svou činnost v okresní soutěži z důvodu nedostatku hráčů. Zápas se tedy hrát nebude.

TJS Straník - Rybí 0:5

23. srpna 2009 v 19:55 | pinkys
Dorost TJS Straník ve velice kombinované sestavě a bez několika hráčů základní sestavy nedokázal vzdorovat soupeři z Rybího. Jen v devíti začli domácí zápas, navíc nenastoupili téměř žádní starší hráči. Hra tomu tak odpovídala, když konečný výsledek zůsal 0:5 ve prospěch hostů.

Vražné - TJS Straník 8:0 (4:0)

21. června 2009 v 19:51 | pinkys
Prohrát si hosté zasloužili, a to nejen kvůli výkonu na hřišti, ale i kvůli přístupu k zápasu a hlavně tréninkům. Pokud takový trend účastní na každém tréninku bude pokračovat, můžeme se rozloučit s nějakým bojem o přední místa ...
Ještě že není kam spadnout ... (6.6.2009)

TJS Straník - Petřvald n.M. 2:11 (1:7)

14. června 2009 v 19:14 | pinkys
,,Tým dorostu TJS Straník čeká zápas jara, kdy na své půdě budou obhajovat domácí neporazitelnost před jasným suverénem soutěže, Petřvaldem n.O."
Bohužel se tak nestalo, když domácí v posledním domácím zápase poprvé ve Straníku poznali hořkost porážky, a to tak, že velice hořké porážky.
Již dávno před zápasem vycházelo na povrch že pár hráčů nebude moci nastoupit, ať už kvůli zápasu mužu, kvůli trestu DK, či jen tak z lenosti. Na to Straník velice doplatil, když ve velice, velice kombinovabné sestavě se čtyřmi žáky v základní sestavě doma ostudně prohrál 2:11. Pro hosty to byla vůbec nejvyšší výhra za letošní sezónu, naopak pro dorost nejhorší porážka od založení v roce 2006.
Od samého začátku utkání začali hosté hodně tlačit svého soupeře, z čehož vyplynulo rychlé vedení 0:4. Straník sice dokázal zkorigovat na 1:4, jenomže do poločasu dostal další tři góly, tak již o poločase bylo jasné o vítězi.
Do druhého poločasu šli domácí v poněkud pozměněné sestavě, ovšem na hře se to moc neprojevilo. Petřvald si se soupeřem pohrával, až dosáhl dvouciferného stavu na svém kontě. Poté hosté ještě "zdramatizovali" zápas, když proměněnou penaltou snížili na 2:10. Do konce zápasu padl již jen jediný gól, tak TJS Straník doam poprvé v této sezóně prohrál výsledkem 2:11.
Domácí tak jen můžou popřát soupeři hodně štěstí ve vyšší soutěži.

Rozhodčí:Lakomý
Branky: Sváček 2x

Štramberk - TJS Straník 2:1 (1:1)

6. června 2009 v 17:14 | pinkys
Dorostence TJS Straník čekal sobotní zápas ve Štramberku, kterému napodzim uštědřili debakl 5:1. Ovšem jarní zápas byl zcela rozdílný, což také dokládá skóre.
Zápas začali lépe hosté, když se tlačili do zakončení a dokázali si vytvořit převahu. Tu gólově proměnil Kladiva, když z přímého kopu s přispěním obránce dostal hosty do vedení. Poté ale útočná snaha hostů opadla, míče se již jen nakopávaly na útočníky. Trest přišel záhy, když hosté zahrávali trestný kop z 30 metrů, který hlavičkou prodloužil stoper domácích přímo k protější tyči branky - 1:1. Do poločasu se již hra příliš nezměnila, hosté se více zatáhli a nechali tvořit hru domácí.
Od začátku druhé půle se hrálo především na branku hostů, když si Straník nedokázal vytvořit žádný tlak, a dlouhé míče na hroty se ihned vracely bez účinku zpátky. I tak se ale občas zablesklo na lepší časy, když občasný brejk byl lépe promyšlený, nicméně u toho myšlení zůstalo a k brance se již hosté nedostali. Zato domácí si vytvořili převahu, zatlačili soupeře. V posledních deseti minutách se hra hodně přiostřila, když obě strany nešetřily nevybíravými a záludnými fauly, z čehož vyplynuly vleklé debaty u sudího, který hektický závěr utkání příliš nezvládl. Když už běžela poslední minuta remízového utkání, dostali se domácí do rychlého brejku. Domácí útočník se již dostával k šestnáctce, jenomže zavadil mírně o stopera hostí a tak se velice lehce zkácel k zemi. Sudí neváhal a k trestnému kopu poslal Bartoně o minutu dřive do šatny než ostatní. Nabízenou výhodu trestného kopu proměnil domácí hráč - 2:1. Do konce utkání již domácí jen střídali, tak se na hřišti již nic nestalo.
TJS Straník tedy prohrál na jaře druhý zápas, a nabídl čtvrté místo soupeřům. Prohrát si hosté zasloužili, a to nejen kvůli výkonu na hřišti, ale i kvůli přístupu k zápasu a hlavně tréninkům. Pokud takový trend účastní na každém tréninku bude pokračovat, můžeme se rozloučit s nějakým bojem o přední místa.
Ještě že není kam spadnout ...

Rozhodčí: Mikolanda
Branka: Kladiva

Libhošť - TJS Straník 1:1 (1:0)

31. května 2009 v 16:05 | ceiks75
Stále čtvrtý tým okresní soutěže dorostů TJS Straník v tomto kole zajížděl na půdu nedalekého Libhoště.Již před utkáním bylo naprosto jasné že to bude těžké utkání, když domácí tým je povzbuzen z předešlého kola, když se jim podařilo zvítězit nad třetím týmem této soutěže. Hřiště bylo skvěle připraveno, i přes to že už druhý den pršelo.
První poločas byli především lepší domácí hráči. Hosté si nebyli schopni přihrát, natož si vytvořit gólovou šanci. To se taky hostům nevyplatili a domácí šli do vedení, když se domácí hráč dostal do úniku a před brankářem zachoval chladnou hlavu a střelou k tyči otevřel skóre ve prospěch domácího celku. Za tohoto výsledku se šlo i do kabin. Ve druhém poločase se hosté od začátku tlačili k bráně a to taky přineslo ovoce. Po pár sekundách po hvizdu hlavního sudího přišel faul před pokutovým územím domácího celku. Střela však skončila na zdi ale odražený míč s přehledem pověsil lobem pod břevno hostující hráč číslo 9 J. Kladiva. Poté se hostující celek stále tlačil k brance soupeřů, ale gól ne a ne přijít. Domácí také hrozili nebezpečnými brejky ale hostující obraná a někdy i brankář pomohl k napínavému zápasu až do konce. V samém závěru se domácí dožadovali i pokutového kopu, ale souboj sudí viděl jako čistý a píšťalku nechal sevřenou v ruce. To nevydrželi domácí hráči a zchladit je musel až sudí, když vytáhl z kapsy červený kartónek. Poté rozhodčí ukončil zápas s výsledkem 1:1. TJS Straník je stále na 4 místě a doufejme že tam i zůstane na konci sezóny.

TJS Straník - Žilina 1:0 (0:0)

24. května 2009 v 19:41 | pinkys
Čtvrtý tým okresní soutěže dorostenců TJS Straník hostil v přímém souboji celek Žiliny. V zápase šlo o "šest" bodů, které naštěstí zůstaly doma.
Již před utkáním bylo jasné, že domácí nastoupí v pozměněné sestavě oproti minulému zápasu, ale že změny budou až takového rázu, to asi nikdo nečekal. Bohužel se dorostenců sešlo jen jedenáct, takže na střídání nebyl nikdo připraven. A sestava na hřišti jasně ukázala, jak na tom domácí jsou. Od začátku utkání byli hosté lepším týmem, výrazně domácí přehrávali a hrozili po rychlých akcích. Domácí se jen velice těžko dostali přes půlku, když se to již povedlo, obrana hostí neměla moc problémů. Jediné štěstí tak bylo, že obrana zůstala vë stejné sestavě, navíc pracovala velice dobře. Když už nějaká šance vznikla, brankář se vytáhl kvalitním zákrokem. Do poločasu branka tedy nepadla.
Po poločasové přestávce byl obraz hry stejný, když hosté měli převahu, domácí se jen občas dostali k protiútoku, a to zejména po standartních situacích. I tak ale dokázali domácí vstřelit úvodní branku zápasu, když po přímém kopu Kladivy a hrubce brankáře hostů se dostal k míči Bartůšek, který proměnil nabízenou příležitost. Pro hosty byla branka do jejich sítě jako blesk z čistého nebe, byla to snad první střela domácích. Poté se hosté začali tlačit do útoku ještě více, nicméně dobře pracující obranu s brankářem překonat nedokázali.
Dorostenci TJS Straník tak dokázali udržet domácí neporazitelnost a i přes velice pozměněnou sestavu s absencemi dokázali vyhrát ve velice důležitém zápase.

Rozhodčí: Mastný
Branky: Bartůšek

Jistebník n.O. - TJS Straník 1:3 (0:1)

17. května 2009 v 16:23 | pinkys
Dorost TJS Straník čekal papírově nejslabší soupeř soutěže, Jistebník n.O. Ovšem jak se již po několikáté ukázalo, né vždy se může podle tabulky soupeř hodnotit, když v dnešním zápase nebyl domácí tým zrovna nejlehčím oříškem.
Zápas ale začali hosté lépe, když se na velice krátkém hřišti hodně tlačili do útoku, jenomže dlouhé míče přes obranu končily díky zkrácenemu hřišti až u brankáře, nebo na praporku domácího pomezního. I tak ale dokázali hráči TJS Straník vstřelit branku, když se ve 20.minutě po rohu trefil z voleje Bartůšek - 0:1. Po této brance hosté upustili od aktivity, a začali spoléhat na brejky. Po jednom takovém se za obranu dostal Jakub Kladiva, jenomže byl stažen obráncem. Výhoda přímého kopu jen těsně nebyla využita. I proto další branka do poločasu nepadla.
Druhý poločas se nesl v podobném tempu, kdy hráli více domácí, hosté jen spoléhali na brejky. Běžela 60.minuta, když po rychlém brejku a ztraceném míči na soupeřově polovině se do rychlého protiútoku dostali domácí, kteří jej nekompromisně potrestali - 1:1. Po gólu se hosté otřepali, začali více napadat soupeřovu rozehrávku a měli více ze hry, ovšem gól ne a ne přijít, když ve velkých gólových příležitostech chyběla efektivita. Domácí do hry často zapojovali zákeřné zákroky zejména na brankáře hostů, které byly rozhodčím zpočátku pomíjeny. V 70.minutě se do úniku dostal V.Váhala, jenomže před hranicí pokutového území byl sražen, což pro obránce znamenalo po druhé žluté kartě výhodu teplé vody ve sprchách. Přímý kop se nepodařilo využít, když brankář dokázal míč vyrazit. Naštěstí ale gól padl, když v 75. minutě dostal výborný pas do prostoru Sváček, který po zemi prostřelil brankáře - 1:2. Hned v 80.minutě zvyšoval Hejkal, když po totožné akci rozvlnil síť - 1:3.
Další gól již nepadl, TJS Straník tak přivezl další tři body z cizí půdy a stále tak bojuje o čtvrté místo.

Rozhodčí: Kontoršikov
Branky: Bartůšek, Sváček, Hejkal

TJS Stranik - Pustějov 2:2 (1:1)

10. května 2009 v 16:48 | pinkys
Dorostenci přivítali na své půdě předposlední tým tabulky, Pustějov. Ač by utkání mělo mít favorita v podobě domácích, na hřišti to vypadalo naprosto jinak. Nakonec domácí uhráli i ve velice kombinované sestavě jen bod.
Zápas začali domácí lépe, když se více tlačili dopředu, i když hosté hrozili z rychlých protiútoků díky velice rychlým hrotovým útočníkům. První velkou příležitost měl V.Váhala, když nepovedený centr skončil na břevně. Další šanci domácích spálil Sváček, když po malé domů z rohu pětičky přestřelil. Nakonec ale gól přišel, i když ho nevstřelili domácí. Po skrumáži ve vápně se míč odrážel od hráče k hráči, až si stoper hostí hlavičkou usměrnil míč do vlastní brány - 1:0. Ovšem vedení domácím dlouho nevydrželo, když hosté srovnali z penalty - 1:1. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu.
Po poločase již domácí, kteří neměli jediného jediného hráče na lavičce, ztráceli síly, a tak se hosté začali více prosazovat po protiútocích. Nicméně i tak si domácí vytvářeli šance. Po dlouhé přihrávce středem hřiště se do další šance řítil Sváček, ale obránce hostů na polsední chvíli odvrátil na roh. Jenomže po rohu Kladivy se právě Sváček trefil hlavičkou - 2:1. Domácí se po gólu více zatáhli a hrozili spíše z protiútoků, více ze hry měli spíše hosté. Bohužel rozhodující gól domácí nevstřelili, tak přišel krutý trest. Po ztraceném míči ve vlastním vápně se dostal k míči hostijící hráč, který z úhlu dokázal prostřelit brankáře - 2:2.
Do konce zápasu v tu dobu zbývaly necelé dvě minuty, další gól už tedy nepadl a zápas skončil remízou 2:2. I tak se ale TJS Straník posunul v tabulce vzhůru, díky prohře Kunína v se dostal na pátou příčku.

Rozhodčí: Tisovský
Branky: vl., Sváček

Lichnov- TJS Straník 3:2 (2:1)

2. května 2009 v 19:52 | pinkys
Dorostenci TJS Straník přivítali na půdu Lichnova, který doma ještě nepoznal hořkost ztráty bodů. I přes snahu a velké šance se nakonec nepodařilo vydřít žádný bod, když domácí Lichnov vyhrál 3:2.

Zápas začali velice aktivně hosté, když se hodně tlačili do útoku, z čehož vyplynul tlak v podobě standartních situací, když si domácí pomáhali ostrými fauly, které rozhodčí přehlížel a nechal barevné kartónky ve své kapsičce. Po sérii rohů se ale krásnou hlavičkou prosadil Hejkal - 0:1. Obdržený gól domácí úplně zmrazil, ovšem hosté nedokázali využít další vyložené šance. Postupem času se domácí začali dostávat do zápasu, drželi více míč. Jako blesk z čistého nebe přišel gól domácích, když přímo od rohového praporku s velkým přispěním vítru zapadl míč přímo do sítě - 1:1. Utkání se opět úplně otočilo, nyní hráli lépe domácí, hosté hrozili z rychlých brejků. Ovšem gól padl na domácí straně, když střelu z hranice velkého vápna brankář vyrazil do strany, jenomže nepokrytý útočník domácích zasunul míč pod břevno - 2:1. Do kabin se šlo se stavem 2:1 ve prospěch domácích.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s tím, že soupeř je více než hratelný, na rozdíl postavení v tabulce, a body nejsou daleko. TJS Straník začal hrát více defenzivně s rychlými brejky, což domácím očividně dělalo problémy, když nejednou se dostali hosté do přečíslení, které buď skončilo nevyoužitou situací nebo faulem. Ovšem hosté se gólu přeci jen dočkali, když si L.Váhala pohrál s domácí obranou, což nebylo poprvé, a pěkným lobem překonal brankáře - 2:2. Dále se pokračovalo v podobné hře, ale přišel další gól, bohužel do sítě TJS Straník. Ztracený míč na půlce se stal osudným, když po rychlé nahrávce a následném centru se z malého vápna domácí hráč nezmýlil. Další gól i přes šance na obou stranách nepadl, tak TJS Straník na jaře porpvé poznal jak chutná porážka.

Rozhodčí: Pargáč
Branky: Váhala L., Hejkal
Fotky ze zápasu v Lichnově najdete ZDE ..

TJS Straník - Kunín 3:1 (0:1)

26. dubna 2009 v 18:21 | pinkys
Dorost TJS Straník přivítal na svém hřišti Kunín, který se nacházel na čtvrtém místě s náskokem právě tří bodů na TJS Straník. Domácí se chtěli bodově dotáhnout na svého soupeře, což se jim také nakonec povedlo.
Od začátku zápasu hru hodně ovlivňoval silný vítr, který také nejspíš přispěl ke špatné hře domácích, kteří se vůbec nedostali do zápasu. Hosté byli jednoznačně lepším týmem, domácí se jen sporadicky dostávali do rychlých brejků. Gól přišel po velice nenápadné akci. Brankář hostí vykopl vysoký míč, který hnaný větrem se dostal až přes obránce a útočník Kunína si již před brankářem věděl rady, lobem dostal míč do sítě - 0:1. Do poločasu se již žádná výraznější šance nezrodila, a tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu pro domácí.
Druhou půlku začali domácí mnohem lépe, když začali přehrávat hosty a měli více ze hry. I s pomocí větru se začali domácí tlačit do šanci, nicméně první šance se neproměnily. Když ale domácí nemůžou, hosté pomůžou. Toto se plně uplatinlo, když lehkou malou domů hostující brankář napálil do vlastního obránce, který si míč srazil do vlastní sítě - 1:1. Velký podíl na této brance má V.Váhala, který tak oslavil svou premíreu v dorostu "gólem". Vstřelená branka domácí nakopla, dále soupeře přehrávali a tlačili se do útoku. Odmenou byl druhý gól do sítě Kunína. Po přímém kopu z úhlu se odražený míč odrazil ke Kotrsovi, který si již věděl rady a dopravil míč po zemí do brány - 2:1. Po této brance se hosté tlačili více dopředu, z čehož vyplývaly brajky domácích. Po jednom takovém V.Váhala jen těsně minul horní roh branky. Nedlouho nato se hosté oslabili sami, když po střetu domácího brankáře s útočníkem hostí, který poté sprostě urázil sudího. Ten nekompromisně vytáhl červenou kartu a poslal hráče předčasně do sprch, ve kterých dnes teplé vody nebylo. Nicméně oslabený Kunín tak musel stáel útočit a dohánět jednogólové manko. To se nepovedlo, navíc domácí vstřelili třetí gól, když po dlouhém autu a závaru před brankou chytrým lobem překonal kunínského brankáře Glogar - 3:1. Další šance už zůstaly nevyužity, tak se domácí radovali z výhry 3:1 a stále si drží domácí neporazitelnost.

Rozhodčí: Lakomý P.
Branky: Váhala V., Kotrs, Glogar

Rybí - TJS Straník 0:1 (0:0)

19. dubna 2009 v 16:35 | pinkys
Dorostenci nastoupili stejně jako žáci na hřišti Rybího. V sestavě hostů se objevili i dva hráči, kteří chyběli v úvodním zápase, a tak TJS Straník nastoupil v plné síle.
Ovšem na hřišti to tak nevypadalo. od začátku se ujali taktovky domácí, kteří diktovali tempo hry. Rybí si vytvořilo územní převahu, ze které ale nevyplynulo moc šanceí. Když už ale domácí útočník utekl, jeho sólový uník skvěle zlikvidoval Turanský v brance hostů. Hosté si až na pár náznaků nevytvořili žádnou větší příležitost, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.
Po přestávce byla hra velice podobná té, kterou oba týmy předváděly v prvním poločase. Ačkoliv hosté měli převahu, nevytvořili si moc gólových šancí. Toho využili hosté. Po chybě domácího stopera se přes obranu dostal Lukáš Váhala, jenomže obránce zatáhl za záchranou brzdu, takže musel předčasně do sprch. Nabízenou příležitost, přímý volný kop z hraniice pokutového území, proměnil Sváček, který obstřelil zeď a skóroval. I v deseti ale domácí lépe drželi míč a vytvořili si tlak, jenomže vše dobře hasila obrana. A když ani hosté neproměnili rychlé brejky, skončilo útkání první výhrou na cizím hřišti Pro TJS Straník.

Rozhodčí: Lakomý
Branka: Sváček

TJS Straník - Spálov 2:2 (0:1)

12. dubna 2009 v 15:41 | pinkys
Dorostenci v prvním jarním zápase přivítali na své půdě soupeře ze Spálova a po bojovném výkonu nakonec uhráli bod za remízu 2:2. Ovšem ta se nerodila snadno, když již v 10.minutě dostali domácí gól z nenápadné střely zpoza velkého vápna, na kterou brankář nedosáhl. Hosté byli lepším mužstvem, ovšem další žádnou vyloženější šanci si nevypracovali, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1 ve prospěch Spálova. Druhý poločas začalii opět lépe hosté, kteří si vypracovali územní převahu, ale nedokázali se dostat přes dobře pracující obranu. Trest přišel záhy, když z dlouhého nákopu utekl obráncům Kladiva a křiznou střelou pod břevno vyrovnal na 1:1. Po gólu pokračovala útočná hra hostí, kteří si již vypracovali i šanci, když po pěkné kombinaci střílel útočník těsně vedle. Když se již zápas chýlil ke konci, nastoupil na hřiště Glogar, a po necelých 5.minutách hry se dostal do úniku poté, co stoper hostí předvedl obrovskou chybu, kterou poté zpravil "penaltovým zákrokem". V 85. minutě nařízenou penaltu proměnil Sváček. Domácí ale usli na vavřínech a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. V 88. minutě se po nepřehledné skrumáži ve vápně domácích dostal míč až do branky. Zápas tedy skončil remízou 2:2, což je i po zpackaném závěru utkání dobrý výsledek, když Spálov drží třetí místo v tabulce, a navíc dva klíčoví hráči dorostu seděli na tribuně.

Rozhodčí: Glogar
Branky: Kladiva, Sváček (p)
 
 

Reklama