TJS Straník - Vlčovice 0:12

1. listopadu 2009 v 18:40

TJS Straník - Libhošť 0:13

27. září 2009 v 18:19 | pinkys
Žáci narazili v nedělním utkání na lídra tabulky z Libhoště. Bohužel i vývoj utkání jasně naznačil, kdo bude dnes na hřišti pánem. Domácí i bez svého kapitána nestačili výrazně starším soupeřům a nakonec se výsledné skóre zastavilo na cifře 13. I tak ale domácím nejde odepřít bojovnost a určitě je na obzoru příslib do dalších let.

Rozhodčí: Rýdel V.

Sedlnice - TJS Straník 5:0

20. září 2009 v 16:38 | pinkys
Žáci nestačili v dopoledním zápase na fotbalisity Sedlnic a tak si nepřipsali první body v sezóně.

TJS Straník - Tichá 0:8

13. září 2009 v 11:56 | pinkys
Žáci TJS Straník v dopoledním utkání nedokzáli vzdorovat soupeři z Tiché, ktereý si tak odvezl ze Stranického hřiště 3 body za vysokou výhru 8:0.

Bystré - TJS Straník 7:0

5. září 2009 v 19:52 | pinkys
Doplníme ..

Rybí - TJS Straník 5:0

30. srpna 2009 v 20:18 | pinkys
Žáci nedokázali v prvním jarním zápase vstřelit gól a nakonec si neodvezli žádné body, když konečné skóre bylo 5:0 ve prospěch domácích.

Hostašovice - TJS Straník 7:1 (3:1)

20. června 2009 v 20:10 | pinkys
Žáci TJS Straník v derby nedokázali protrhnout sérii špatných výsledků, tak si i z Hostašovic odvezli sedmibrankový příděl.

TJS Straník - Lubina 2:5 (0:2)

14. června 2009 v 12:31 | pinkys
Žáci TJS Straník přivítali na své půdě vedoucí celek tabulky z Lubiny.
Ze začátku utkání bylo i přes čtyřiceti bodový rozdíl v tabulce velice vyrovnané, domácí dokonce dostali chvílemi i hosty pod tlak. To ale Lubina odmítla vedoucím gólem do sítě TJS Straník. Další gól přidali hosté v nastaveném čase prvního poločasu, stav byl tedy v přestávce 0:2.
Hned z kraje druhého poločasu zvyšovali hosté na 3:0, jenomže odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, když domácí dokázali střelou z poza velkého vápna snížit. Ovšem také odpověd hostů byla rychlá, když zvýšili již na 1:4. Ke konci utkání padlo ještě po gölu na každé straně, TJS Straník tak doma po sympatickém výkonu nakonec prohrál 2:5.

Libhošť - TJS Straník 13:1

31. května 2009 v 16:04 | pinkys

TJS Straník - Kopřivnice "B" 1:12 (0:5)

24. května 2009 v 11:55 | pinkys
Žáci TJS Straník neúspěšně čelili na domácí půdě B týmu Kopřivnicie. Od začátku bylo zcela jasné, kdo bdue mít na hřišti převahu, což se projevilo na brankovém stavu v poločasové přestávce, který se zastavil na skóre 0:5. V druhém poločase padlo ještě více branek, nakonec se počet zásahů hostů zastavil na čísle 12. Čestný úspěch domácích zaznamenal z penalty Steiner.

Rozhodčí: Rýdel
Branky: Steiiner

TJ Nový Jičín "B" - TJS Straník 9:0

17. května 2009 v 16:23 | pinkys
Žáky čekal další těžký zápas, když se vydali do Hodslavic, aby se pokusili obrat o body B tým Nového Jičína. Ovšem od začátku bylo jasné, kdo bude na hřišti mít převahu, když hosté přijeli v deseti hráčích velice, velice nízkého věkového průměru. i tak ale předvedli sympatický výkon. Nakonec se počet branek v síti hostů zastavil na čísle 9.

Rozhodčí: Šelepa

TJS Straník - AFC Veřovice 0:10 (0:4)

10. května 2009 v 12:01 | pinkys
Nejmladší hráči TJS Straník se dopoledne představili na domácím hřišti proti prvnímu celku tabulky z Veřovic. Postavení v tabulce bylo na hřišti jasně vidět, když již po prvním poočase bylo skóre 0:4 pro hostijící tým. Ve druhé půli sice domácí začalí více držet míč, nicmémně hosté trestali z rychlých protiútoků. Konečné skóre se tedy zastavilo až na čísle 10.

Sedlnice - TJS Straník 6:2 (3:0)

3. května 2009 v 19:27 | ceiks75
Dneska sehráli naši nejmladší fotbalisté zápas s předposledníma Sedlnicema. První poločas byl vyrovnaný, ale v závěru první půle dostali 3 rychlé góly z rychlých protiútoků a tak se šlo do šaten za stavu 3:0 pro domácí. Druhý poločas začali naši malí borci hrát lépe než Sedlnice, a taky přišla odměna. Trefili se hnedka 2krát, a tak skóre bylo rázem 3:2. To taky fanoušky Straníku povzbudilo a začali fandit. To se trenérovi domácího mužstva nelíbilo, tak šáhl po náhradnicích na střídačce. To domácí tým oživilo a šli zase do vedení o 2 góly. Zápas skončil 6:2 v neprospěch naších malých fotbalistů.

Rozhodčí: Machač
Branky: Buryšek, Stipka

TJS Straník - TJ Štramberk "B" 0:4 (0:0)

26. dubna 2009 v 12:10 | pinkys
Žáci po sympatickém výkonu především v první půli nakonec podlehli Štramberku "B" 0:4
Více informací ze zápasu doplníme později.
Fotky ze zápasu najdete ZDE

Rybí - TJS Straník 8-1

19. dubna 2009 v 12:30 | pinkys
Žáci utrpěli další porážku, když nestačili na Rybí a prohráli vysoko 8:1. Jedinou branku hostů zařídil Burýšek.

TJS Straník - Tichá 0:5 (0:4)

12. dubna 2009 v 11:47 | pinkys
Žáci v prvním jarním zápase doma podlehli Tiiché 0:5.
Více informací doplníme později.

TJS Straník - Hostašovice 1:4

27. října 2008 v 11:51 | simir
Žáci TJS opět nedokázali vyhrát, když v derby proti Hostašovicím podlehli hostům 1:4. Díky tlaku v první půli si domácí dokázali vypracovat hodně šancí, ale dokázali dát jen jeden gól, když Petr Burýšek nádhernou střelou přeloboval golmana. Za stavu 1:0 se šlo do kabin, ale hosté do druhého poločasu přišli jako vyměnění, chytli druhý dech a po nádherném pasu na útočníka dokázali vyrovnat. Tenhle gól absolutně srazil domácí obranu a ta začala dělat velké chyby. Hosté se po chybě domácího golmana dokázali dostat do vedení, a navíc poté přidali ještě 2 góly a bylo rozhodnuto. Po závěrečném hvízdu šli domácí hráči do kabin opět zklamaní z toho že nedokázali přerušit dlouhou šnůru proher. Žáci přezimují na posledním místě tabulky bez bodu a s 3 vstřelenými góly.

TJS Straník - Rybí 0-4 (0-3) - žáci

4. listopadu 2007 v 16:09
Doplníme

Bystré - TJS Straník

28. října 2007 v 14:35 | pinkys
Žáci měli odehrát svůj předposlední zápas u druhého týmu tabulky, a to v Bystrém. Jenže se stalo to, že hráčů bylo málo, tak se neodjelo. Zápas se tedy neodehrál.
!! Zápas přeložen !!
Tak po souhlasů obou klubů se zápas odehraje v sobotu 3.11 v 10-00 na hřišti v Bystrém. Sraz hráčů je v 8-45 na hřišti.

TJS Stranik-FC Libhost 2-1(2-1)

21. října 2007 v 17:42 | johan
V nedělním chladném dopoledni hostili domácí hráči soupeře z Libhostě.Postavení v tabulce nasvědčovalo tomu že zápas bude vyrovnaný.Ze začatku utkání si vytvořili uzemní převahu hosté ale nedokázali toho využít.Až z ojediněleho brejku dali hostující hráči gol po chybě obrany.Po tomto golu jakoby Straničtí hráči ožili a vytvořili si pár slibných šancí ale ty se neujaly.Z čista jasna ale Straník vyrovnal když se z trestného kopu trefil k tyči Jan Vahala.Hráči Straníku pokračovali v tlaku a dosáhli druhého gólu v siti hostů když Jan Krutílek vystřelil zpoza šestnáctky a Michal Matoušek dorazil mič za bezmocného brankaře.Za tohoto stavu se šlo do kabin.Druhý poločas začal opět v režii domácích kteří si vytvořili pár slibných akcí.Ale potom jak kdyby domácí přestali hrát a soupeř hrozil ze slibných akcí ,ale domácí stoper Jan Vahala vše vždycky bezpečně uhasil.V konci zápasu už se hrálo pouze na půli Straníka a hoste měli hodně standartních situací které ale nevyužili a tak domácí urvali čtvrtou výhru v sezoně.Žáci ted zajíždí na půdu druhého celku tabulky Trojanovic-Bystré.

Sestava:
Brankář: Michal Geryk
Obrana: David Horák,Jan Vahala,Miloš Steiner
Záloha: Ondra Dulák,Jan Krutílek,Michal Matoušek
Útok: Venca Vahala,Adam Konečný,Dominik Rýdl,Michal Kyjaňa,Matěj Květon,Vojta Rýdl,